Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökbe szeretném adni gyermeke...

Kismama22 kérdése:

Örökbe szeretném adni gyermekem, újszülött kisbabát, mert nincs meg az anyagi támogatás. És nyílt örökbeadást szeretnék, hogy lehet elintézni mik a teendők, milyen papírok kellenek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Jajajjjajjjjjj
2012. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Menj el a helyi családgondozóba és ezentúl figyelj oda a védekezésre!!
2012. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
23%
En a helyedben nem adnám örökbe. Foggal-körömmel harcolnék, hogy meg legyen a pénz a gyerek felneveléséhez.
2012. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
49%

Ha aktuális még a kérdésed,kérlek szépen keress meg!

ildik88@freemail.hu

Nagyon sok megpróbáltatáson vagyunk túl,és a sikertelen lombikok után örökbe szeretnénk fogadni egy kis tündért!

2012. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező, túl vagy már rajta? Én most állok örökbeadás előtt, 31 hetes ikerterhes vagyok, nem tudom vállalni őket. Nyílt örökbefogadás lesz, szülők megvannak, minden rendben. Hogy érzed magad?
2013. febr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bocsánat,hogy felhozom a témát. Látom,hogy már nem most volt,csak meg akarom kérdezni,hogy végül is mi történt azóta.
2013. máj. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!