Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most albérletben vagyok a...

Most albérletben vagyok a párommal de nem vagyunk bejelentve, mind a kettőnk címe más. Most születik novemberben a második gyermekem őt hova jelentsem be . Tulaj is ezen a címen van, pedig ő már máshol él?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahova mondjuk az első gyerek be van jelentve. A te vagy a párod lakcímére.
2012. szept. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahova az elsőt. Albérletbe nem fogja engedni a tulaj.
2012. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te sehova nem jelented be. Automatikusan a te állandó lakcímedet fogja kapni. Minden okirata a szülés után oda fog menni.

Én azt javaslom, hogy a tulajjal beszéld meg a tartózkodási lakcímét a gyermekednek. Ahhoz, mint minden máshoz úgyis kell a beleegyezése.

Egyébként semmilyen hátrány nem fog érni titeket, ha nem lesz oda bejelentve a gyermek.

Max. bölcsi, ovinál lesz gond, mert kell majd a gyermek és a te lakcímed. Elsősorban azokat fogják felvenni, akik kerületiek/városiak (ha vidékről beszélünk).

2012. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!