Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már nem bírom...

Mit csináljak? Már nem bírom elviselni.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Nem jövök ki jól az apukámmal. Mindig mindenkit csak szid, szapul. Ilyeneket szokott mondani, hogy edd meg a kaját vagy beléd tömöm, vagy hogy dögöljél már meg. Régebben vert is, most csak 1-2 pofont kapok ha valami nem tetszik neki. Nagyon rosszul esik, hogy így beszél velem. Nem ezt érdemlem, hisz segítek itthon, kitűnően tanulok. Az a legnagyobb problémája hogy hétvégenként elmegyek a barátnőimmel kb. este 8-9 óráig. Azt mondja mindig csak csavargok, holott hét közben egyáltalán nem szoktam menni. 3-4 órákat tanulok, és azt mondja hogy: menjél r tanulni, ennyi idő alatt nem lehet megtanulni másnapra. Van, hogy hazaérek, ebédelek és utána tv-zek vagy gépezek kicsit és elkezd kiabálni velem, hogy a tanulással foglalkozzak, az a legfontosabb. Közben, egész délelőtt órákon ültem és koncentráltam, 7-8 óráim szoktak lenni jó hogy nem tanulok egyből mikor hazaérek. Miért ilyen velem?:( Mit csinálhatnék?
2012. okt. 13. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg sajnos semmit. Ordítozó apákkal nem lehet mit kezdeni tudom jó. Nekik mindig igaza van. De az én apámra pl. évek óta egyik gyereke sem nyitotta rá az ajtót a 3ból. Persze nem érti, miért vagyunk "hálátlanok".
2012. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

dolgozik?

Mert ha nem én beoltanám. Mond meg neki,hogy te legalább csinálsz valamit. Ú meg egész nap otthon döglik és károg.

2012. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
velem is ez volt a helyzet csak nekem az anyám volt ilyen amikor 11 voltam.a viselkedése miatt megváltoztam,és ekkor mások is sértegettek a suliban.2 év után elmondtam valamit nekik ami amitt elvittek pszichiáterhez és az segített.talán nektek is elkéne mennetek.
2012. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyan abban a helyzetben vagyok mint te, plusz megneheziti a dolgot, hogy par eve amerikaba koltozott a csaladom. Ugy viselkednek velem, mintha csak bolyonganek a vilagban, holott evek ota a tanulasba "folytom" magam. Az ilyen szulok nem ertik meg, hogy ilyen fiatalon mi baja a gyereknek, akkor sem, amikor az egyik legjobb baratnomet pont a szulei kergettek 1 eve a halalba, szegeny mar nem birta tovabb. Azota nem feltetlenul torodok semmivel, alig eszem, alig vagyok a csaladommal, akkor meg ez a bajuk. 17 eves vagyok, iden erettsegizek, en vagyok a legjobb tanulo az iskolaban, csak jo jegyeim vannak. Nem jarkalok soha sehova, ha mar nincs mit tennem onkenteskedek, es dolgozom. nem keveredtem soha bajba, nem jarok bulikba, nem jarok senkivel, csakis arra koncentralok, hogy a legjobb egyetemre keruljek be. Es nyilvan osztondijat is kapok majd, hisz egesz gimiben nem volt 5osnel rosszabb jegyem. Es a szuleimnek meg mindig bajuk van velem. nem erdemled meg ezt abanasmodot, ahogyan senki sem. Probalj mindneben megfelelni, akkor meg azert lesznek idegesek, hogy nem, talalnak hibat benned. Ha anyukad a te partodon all, tervezz vele tobb programot, es mondd el neki mi a problemad, vagy menj el egy pszichologushoz. De semmikepp ne add ki a duhodet magadon se masokon. (ha pl. szeretsz irni, ird ki magadbol)
2012. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!