Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kezdek becsavarodni! Nem...

Kezdek becsavarodni! Nem bírom már elviselni hogy a lányomnak egész nap be nem áll a szája! Ti hogy vészelitek át az ilyen napokat?

Figyelt kérdés

Meg lehet kövezni azért amit írtam,de ma ilyen napom van::((( Borzalmas fejgörcsöm van,már a gyógyszer sem segít. Alapból migrénes vagyok!

Legszívesebben egész nap ki sem keltem volna az ágyból,feküdnék a sötétben. De muszáj mert van egy 3éves lányom. Egész nap magyaráz,rángat maga után,nincs el 1percig sem,én meg megörülök.

Ami a legrosszabb senki nincs akire hagyhatnám!:(((



2012. okt. 9. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mára-holnapra várom a mensim, valahogy én is így érzek. 3,5 éves a lányom. Ma nincs oviban, mert szabadságon vagyok ilyenkor itthon van ő is. Kitartás, valamikor csak lesz nap vége. Próbáljatok elfeküdni kicsit, ha aludni nem is, valami mesét kapcsolni neki, hátha kicsit leköti a figyelmét.
2012. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Ismerős helyzet, az én kislányom is állandóan dumál, és vannak napjaim, mikor fáradtabb, ingerlékenyebb vagyok, nehezebben viselem a gyűrődést. Ilyenkor én mindig valami nyugis programot találtam ki. Mesét néztünk együtt, olvastam neki, ha nagyon pörgött, akkor kivittem a játszótérre, hadd futkorássza ki magát. Ilyenkor más gyerek végezte el az én "melómat" és játszott vele. Javaslom még, hogy elalvásnál hasznos lehet, ha hangoskönyvet hallgattok, hátha leköti. Nálunk bevált.
2012. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
dehogy kovezlek meg kerdezo. :) Nekem is vannak ilyen napjaim. Annyi kulombseggel, hogy az en kisfiam bolcsis es egyaltalan nem szegyenlem bevallani, hogy 3 haonta en szoktam kivenni egy szabadnapot a ferjemmel es ezen a napon visszuk a gyereket a bolcsibe. Ennyi kikapcsolodas nekunk is jar. Sem nagyszulok, sem rokonok nincsenek a kozelbe (kulfoldon elunk). Sot december 7-tol egesz januarig szabadsagon vagyunk es a gyerekt visszuk meg 13-ig bolcsibe mert nekunk is kijar karacsony elott egy kis nyugis keszulodes, mozi, ajandek vasarlas... Nem kell szegyenlni, hogy az embernek neha vannak nehez napjai. Nem vagyunk gepek!
2012. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Sajnos ezen az oldalon az ember sokszor számíthat rá hogy ha ilyeneket ír,ráförmednek hogy alkalmatlan anyának!:(((

2012. okt. 9. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem erről az a sztori jutott eszembe, amikor anyuci-apuci karácsonyra szerzett pár napra bébiszittert a 3 éves és a pár hónapos gyerekeiknek, ők meg leléptek wellnesselni, mert hát nekik jár a nyugis karácsony...

Hát nem vagyunk egyformák, nekem pl az kikapcsolódás, ha a gyerekemmel foglalkozok.

Nem förmedtem rá senkire, csak elgondolkodtatott a dolog.

2012. okt. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!