Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az ilyen?

Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Lekurv..ta a 6 hetes kislanyunkat, mert sirt.
2012. okt. 13. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Gratulálok, hogy sikerült ilyen férjet találnod magadnak?
2012. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván ideges volt es nem gondolta komolyan. Ugyan mitől lenne egy 6 hetes kva? Pont olyan, mint a f@xom es hasonló kirohanásokat, ha ideges valaki
2012. okt. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyen nem ember. Válj el, de azonnal!!! Nekem is hasonló volt a szitu, én nem váltam el, meg is lett az eredménye. Válj el kérlek, ha a párodról, gyermeked "apjáról" van szó!
2012. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
De nyilván késznek alkuk szerint ez valook
2012. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Beszélgess el vele az esetről ,éreztesd vele,hogy mennyire elítéled a tettét!


6 hetes kicsi TÜNDÉRKE aki a sírás által tudja csak egyenlőre kifejezni magát,ártatlan,kiszolgáltatott és a tiétek csak rátok számíthat...


:-( Remélem ,hogy rádöbben a férjed arra,hogy milyen csúnya volt ez tőle és örökké szégyelni fogja ha visszaemlékszik erre.

2012. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Milyen ember az ilyen? Egy átlagos ember. Egy gyerek érkezése és főleg az azt követő változások hatalmas trauma egy férfi életében amivel nem könnyű megbírkózni ráadául ilyenkor jönn az éjszakai nem alvás, a folyton üvöltő gyerek, ami gyorsan ahhoz vezet hogy idegileg kimerül apuci és anyuci is. Van aki ezt nem kezeli jól, de nem elválni kell szimplán csak náha egy kis szabadidőt biztosítani neki, meg megnevelni azt a qrva kölköt hogy ne bömbőljön állandóan.
2012. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
6 hetes, megváltozott minden körülöttetek, új élet, hirtelen nagy felelősség, ezt meg kell szokni. Nyilván a sok sírástól lett ilyen feszült, és ezért csúszott ki a száján. Te pedig érzékenyen vetted, ami érthető. Nme kell ezért elválni, beszéljétek meg, és mond el neki hogy ilyen még csak felindulásból se mondjon!
2012. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
15.03. kicsit nyersen fogalmazta meg a mondandója végét, viszont az eleje rendben van. 6 hetes gyereken még nincs mit nevelni, viszont a fiatal apukára ráfér. Volt neki is szűk kilenc hónapja, hogy lelkileg felkészüljön az apaságra. A baba nem hisztizik, és nem üvölt feleslegesen, hanem így kommunikál. Nagyon rég, amikor a nagyobbik fiam volt kb. annyi idős, mint a kedves kérdező kislánya most, teszem tisztába, hát a hónaljáig pisis volt(akkor még textilpelenkát használtunk)mondom a férjemnek, adj már egy réklit a szekrényből. Na ő előszedett rugdalózót, atlétát még valami napozófélét is, mire már emelt hangon szóltam, hogy hát nem hiszem már... Mire ő: Türelem kell ám a gyerekhez!- Nem a gyerekhez kell a türelem, hanem hozzád!-volt az én válaszom. Akkor mondd, hogy mit adjak! -Semmit! majd én előveszem, ha te nem leled! Elkerekedett a szeme: Miért nem azt mondtad, hogy kisinget adjak? Közben a gyerek végig üvöltött, persze, mert érezte a feszültséget, de amikor mi elkezdtünk röhögni, hogy két malomban őröltünk, ő is megnyugodott és szép csendesen elaludt. Kedves, Kérdező! Gratulálok a gyermeked születéséhez és jó egészséget kívánok a kis családnak. A fenti kis történettel is enyhíteni szerettem volna azt a durvaságot, amit tapasztaltál a férjed részéről. Ő sincs könnyű helyzetben, most az ő élete is megváltozott, és a férfiak nehezebben viselik a változást, mint mi, nők. Eddig a világ körülötte forgott,megvolt a kényelmes élete de a kis jövevény ezt felborította. Neki is fel kell nőnie, mert az anyaság adott, de az apaságot tanulni kell. Önfegyelemmel, lemondással, kényelmetlenséggel. És sok szeretettel.Ölellek mindannyiótokat.
2012. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Mindketten foglalkoznátok inkább a saját dolgotokkal, ahelyett, hogy itt szidjátok egymást, erre a kérdezőnek nincs szüksége.

Kedvesem, vannak nehéz helyzetek és hirtelen emberek.

Szánalmas amit mondott a párod, nagyon sajnálom, de bunkó módon viselkedett, és még ennél is rosszabbul.

Nincsenek erre szavak....őszintén sajnálom :(

2012. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
... És most megint felmerült. Ezt nem hiszem már el... Itt van egy kedves fiatal anyuka, aki vár egy jó szót, egy kedves gondolatot, mert nagy testi-lelki megpróbáltatáson esett át, erre itt is a durvaságot, a másik ember becsmérlését kell tapasztalnia. A világ ilyen(is)de mindig arra gondolj, hogy a gyermeked számára mindig te leszel a vigasztaló és az oltalom a durvaság ellen. Legyél erős minden helyzetben és puszild meg a kislányodat helyettem is.
2012. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!