Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Na szóval,4 éve...

Mit tegyek? Na szóval,4 éve teljesen elromlott az életem, a nagypapám meghalt, orvosi műhiba miatt, de most nem erre szereték választ kapni?

Figyelt kérdés

Együtt élünk anyámnak a testvérével egy ikerházba, a nagypapám építette, a nagyszüleink velünk éltek, még papám ugye sajnos meghalt. Ekkor kezdődtek a problémák, az ikerház fele anyám testvérén volt már mikor papám meghalt, hosszú évek alatt, végre anyám nevére került a másik fele, ami ugye járt, mamámon és a papámon volt a másik fele. Szerencsére ezen is túl vagyunk már. Nagyon sok szenvedés után, a mamám még azt is kifizette a fiának és a gyerekeinek amit nem kellett volna. De neki ez nem volt elég, a mai napig "lek...za" anyámat és a nagymamámat is. Elnézést a szóért. + van anyám testvérének két fia, akik már sokszor megfenyegették életveszélyesen minket, apám papucs nem mer semmit tenni, nem véd meg minket. A rendőrséget meg nem akarják kihívni. Sokat szenvedtünk már, már ha az utcára kimegyünk akkor is figyelni kell, hogy ne legyen ott senki, szóval teljesen kivagyok már, nem tudom mit tegyek, csak mennek a napok és mindennap ez, a házat nem akarják eladni mert ugye papám építette. A szomszédoknak, ismerősöknek is minket szidnak folyamatosan. A rokonok is két táborra szakadtak. Folyamatos az inzultus egyes rokonokkal is miattuk, hogy miért nem bélülünk mi velük ki. mert ugye mi kezdtük. Egyszerűen nem tudom mit tegyek már,



Tanácsokat várnék, előre is köszönöm F/17



2012. okt. 13. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiam... most akkor mi a kérdésed?
2012. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oda kell dörrenteni nekik és kész. Ennyi! Apád meg legyen már felnőtt ember.
2012. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!