Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a családban...

Miért van, hogy a családban sokan sokmindent megtehetnek büntetlenül? Vagy előbb útóbb utoléri Őket a sors keze?

Figyelt kérdés

Állandóan megbántja a többieket, nincs tekintettel mások érzéseire, hiába jószándékú vele az ember...Verekedés, alkoholizmus, satöbbi.

Olyan típusú ember akinek a lába alatt állandóa földig ér a fa.


Az ilyen emberek visszakapják a sorstól amit megérdemelnek?


2012. okt. 14. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van, hogy a családban sokan sokmindent megtehetnek büntetlenül?"


Mert a többiek hagyják.


"Az ilyen emberek visszakapják a sorstól amit megérdemelnek?"


Csak ha a család egyszer végre komolyan veszi a problémát valamint önmagát és kiteszi az illető szűrét amennyiben az nem fejezi be ezt az életvitelt mondjuk 1 hónapon belül (lehet is tudatni vele hogy "1 hónap, óra indul kisapám").

Persze most sokan biztos felhördülnek hogy hogy képzelem ezt de ha pl. alkoholizmus/drogfüggőség/szerencsejáték is játszik akkor ott egyáltalán nem használ az ha "jószándékú vele az ember". Köpni fog rá, röhögni fog a családtagokon hogy ilyen könnyen ki lehet őket használni.

2012. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eddig nem hittem benne, hogy visszakapják, de most már azt hiszem, hogy előbb-utóbb igen!


Az én anyós-jelöltem szó szerint pokollá tette az életemet, a páromat kezdettől fogva ellenem uszította, ha hazajött tőle olyan volt, mint egy hülye, undok lett, kötekedő, bunkó, agresszív.

Tudtam, hogy az anyja van a dolgok mögött, de amúgy szemtől szembe is pocskondiázott mindig, úgy nézett végig rajtam, mint a véres rongyon, aki az ő kicsi fiára rá meri tenni a kezét.


Utáltam mindig, most is utálom.


Egy szikra együttérzés nem volt benne soha, röhögött más baján, és megszólta azt, akinek problémája van, mondván "Túl gyenge!"


Na, most nagyságos asszony beteg lett, orvosokhoz jár, meg van ijedve piszkosul!


Gonosz vagyok, vagy sem, de úgy odamondanám neki, hogy "Tessék erősnek lenni, nem kell picsogni!"

De nem mondom, mert ennyire nem vagyok bunkó.


Őszintén?

Egy szikrát nem sajnálom!


Azt kapja vissza, amit másoknak adott!

2012. okt. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, visszakapják, csak sajnos addigra sok ember életét megnyomorítják. Mire meg a sors visszaméri ami jár neki, már nem nagyon fogják fel, hogy mi folyik körülöttük. Tehát megint csak valaki ápolgatja, kiszolgálja őket.
2012. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy vissza fogják kapni.

Nekem is anyósomék ilyenek, ahol tudnak kikezdenek minket, ha esetleg minden ok lenne, ők biztos tesznek arról, hogy ne legyen. De nem ba...tom őket, úgyis előbb-utóbb ők lesznek akik megöregszenek, lebetegednek, magyarul ránk lesznek szorulva. Na majd akkor én is fogom mondani az "ilyen az élet...." című monológot, amellett, hogy persze az ajtót rájuk nem nyitom.....

2012. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!