Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el sokan a...

Miért várják el sokan a frissen szült anyukáktól hogy pár hónapon belül újra vékonyak legyenek?

Figyelt kérdés

10 hónapos a lányom, mostanra sikerült visszanyernem az alakomat. Eddig rengeteg gonosz, viccesnek szánt beszólást kaptam a súlyomra vonatkozóan. Főleg a férjem családja piszkált ezzel.

Értem, hogy ne maradjon rajtam 20 kg még akkor is, amikor már 5 éves a gyerek, de ez már túlzás.


2012. aug. 31. 16:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
45%
Mert ma ez az elvárás. Nekem tegnap szóltak be, hogy 10 hónapos gyerekkel mi ez az alak??? Mondtam, hogy senki sem tökéletes... holott nem is tervezek lefogyni, inkább hízni fogok pár hónapig újra :) Jövőre meg lemegy, ha megint megszültem, ezt persze nem fogom a sok gonoszkodó orrára kötni.
2012. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
36%
Mert ez lenne a normális. Ha valaki szül, utána a szervezete leépíti a tartalékokat, kb. 3 hónapon belül. (természetesen akkor, ha az anyuka nem reggeltől estig eszik kalóriadús ételeket). Rajtam 3 hónap múlva egy csepp felesleg sem volt.
2012. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%

szerintem nagyon ügyes vagy ha ez sikerült is neked 10 hónap alatt.sokaknak években is telhet.

Viszont az,hogy a férjed családja megjegyzéseket tesz,erre nem találok szavakat..!

és miket mondtak,hogyan célozgattak erre?

2012. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
46%
Ja, és nem fogyóztam, mielőtt valaki kitalálja, csak egyszerűen nem zabáltam, hanem normál ember módjára ettem, egészséges ételeket.
2012. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%

én nem várnám el...

de bár csak már ott tartanék.. hogy elvárhatnám vagy sem.

2012. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%

mi az,hogy:"ez lenne a normális"??


azért mert te szerencsés voltál,nem mindenki az!!

én nem zabáltam egésznap, 21hónapig szoptattam mégsem tudtam lefogyni..! csak miután elválasztottam. és utána is kemény munkával

2012. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Főleg "vicceket" mondanak, hogy bemegyek a medencébe kijön a víz stb.

Anyósom szokta mondani, hogy szed nekem, nehogy sokat egyek :-(

2012. aug. 31. 16:11
 8/31 anonim ***** válasza:
53%
Gondoltam hogy le leszek pontozva. Nem baj, nekem marad a jó alak, nektek meg a lepontozás, megbeszéltük. :-) Lassan már szégyennek számít nem túlsúlyosnak lenni.
2012. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%
Első vagyok, engem is lepontoztak, pedig én mondtam, hogy rajtam maradt súly bőven, és le sem fogytam a tesó előtt, szóval mindegy, milyen a válasz, csak lepontozni lehessen, mert az olyan élvezetes egyeseknek :D
2012. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
Ne aggódj, nincs ezzel semmi baj, ha szülés után még egy ideig nem nyered vissza az alakod. Ha egy nő igénytelen és elfogadja azt, hogy elhízott, akkor jogosnak találom a figyelemfelhívást, de akkor sem bunkó módon kell, hogy közöljék. Azonban ha Te is elhatároztad, hogy visszanyered alakodat, az nagyon becsülendő és nem piszkálni kéne, hanem ösztönözni. Ösztönözni pedig lehet kedves, biztató szavakkal is! Az biztos, hogy én inkább Veled edzenék, ha a férjed lennék. :) Mármint edzésre gondolok tényleg! Osztani bárkit könnyű! Jól csinálod, kitartás!
2012. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!