Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan mondják nekem, hogy a...

Sokan mondják nekem, hogy a férjem túl sokat van a gyerekkel, sokat vállal a gyereknevelésből. Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés

Reggel heti 3-4x járok tornázni, akkor ő ad reggelit a lányunknak és ő öltözteti, pelenkázza.

Minden este amikor hazaér nekem van 1 órám, ezalatt általában zuhanyzok, szőrtelenítek ha kell, beülök a tv elé és megvacsorázok, netezek. Persze ha valami programja van a barátaival, munkatársaival, akkor nem.


Nektek mi a véleményetek erről?


2012. aug. 31. 09:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
GYereknevelésből nem lehet sokat vállalni, max. keveset.
2012. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Bár határa azért mindennek van. Ha sikerül megtalálnotok a mindkettőtök számára megfelelő határvonalat, akkor senkinek semmi köze, hogy hol húztátok meg.


Nekem van egy ismerősöm, aki egyszerűen semmit nem csinál max gyerek felügyeletet. A párja éjjel, munka után mos főz takarít. Ha úgy adódik vigyáz a gyerekre. Őt se "passzolhatja" ám le a nagymaminak, hisz nem a mami feladata a gyermek felügyelet az édesanyja szerint. Mindezek mellé a pasi folyamatosan azt kapja ha hibázik, hogy még egy húzás és hétvégi apuka leszel.

Na a sztorit csak azért írtam le, mert bármennyire is nem hiszem el, mindketten iszonyat boldogok.

2012. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem sok,hanem ez lenne a normális.

(szerencsére nekem is ilyen "nemnormális" párom van,heti háromszor megyek tornázni mig fürdeti-eteti,szombaton vásárolgatni,fejet szellőztetni délelőtt,addigis apás program van)

2012. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%

de hát ki mondja?


és ez egyben a kulcs is lehet a válaszhoz.... :)

2012. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

2-es: ha valamit sokan elmondanak, főleg olyanok akiket ismersz, bízol bennük, akkor bizony bogarat ültetnek a füledbe :-(


A férjemnek rugalmas a munkaideje és nem is kell megerőltetnie magát, a munkája a hobbija egyben.

2012. aug. 31. 09:13
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ez a minimum :)
2012. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ilyen párod van és a gyermekednek ilyen édesapja :) Én gyerekkoromban mindig is arra vágytam, hogy apám többet törődjön velem, de sosem tette. Így felnőtté válva semmi nem volt ami lelki kötődést adott volna. Sajnálom, hogy apa nélkül nőttem fel, miközben minden nap itt volt, de mégsem.
2012. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Munkatársak, anyósom és anyukám.


A házimunkát nagyrészt én csinálom, persze van hogy elúszok.

2012. aug. 31. 09:15
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1-2 óra a gyerekkel nem sok, hanem minimum!!!
2012. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ilyen! Sokan irigyelhetnek érte!
2012. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!