Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, lehet neki...

Mit lehet tenni, lehet neki segíteni valahogy, van erre megoldás?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz,nem vetem meg azt,aki nem olvassa végig.


Unokahúgommal nagyon jó volt gyerekkoromban a kapcsolatom,együtt nőttünk fel.

Tanúja voltam,hogy az anyja,13-14 éves korában elhagyta a családját,mert megcsalta az apját,amit az apja megkeresett pénzt,a szeretőjének hordta,ő nem keresett sokat.

Volt autójuk,szép lakásban éltek,az apa megállás nélkül dolgozott,estig.

Az anya végül már a számlákat sem fizette be kikapcsolták a gázt.Iskolába nem csomagolt ételt z unokahúgomnak,nem főzött ebédet,folyton lefogyott.

Majd az anya végleg otthagyta őket.Az apának öngyilkossági kísérlete is volt,de az unokahúgomnak is.

Begyógyszerezte magát,rettenetesen szeretethiányos lett.

Megismerkedett egy fiúval,akivel azóta össze is házasodtak.11. után teherbe esett,otthagyta az iskolát,érettségi,szakma nélkül,és megszült.

Eleinte el akarta vetetni a gyereket,de a párja ellenkezett.

Rohamosan megromlott a kapcsolat.

A fiú állandóan megcsalja,veri a gyereket,de unokahúgom ilyenkor folyton neki ugrik így ő is kap,senkivel sem foglalkozik,de folyton le.urvázza,már előttünk is.

Próbáltak szakítani,de nem ment az sem,a gyerek miatt együtt maradtak.

Szerintem azért is nem lép az unokahúgom,mert iszonyat szeretet hiányos,azt mondja hogy szereti a párját,tudja hogy rossz így,és hogy nem tisztességes amit csinál,de nem akarja elhagyni. Azt mondja nem tud elszakadni tőle.

A csávó szeret inni,már egy csomó pénzt,iratokat elhagyott,de unokahúgomnak nem enged még egy fagyit sem venni a gyereknek.Volt nálunk a csávó,itt volt egy nő ismerősöm,akitől részegen megkérdezte,hogy szexelne e velem.

Az ismerősöm nemet mondott,de én ezt már el sem mondtam unokahúgomnak.


Tudnék neki valahogy segíteni?



2012. okt. 15. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:

A családsegítőnél tudnak erre megoldást nyújtani, illetve a NaNe (Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen Egyesület)tudna esetleg tenni valamit a bántalmazás ellen. Itt a számuk: Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala: 06-80-505-101 (este 6 és 10 között)


Nem tudom, mekkora a gyereke az unokahúgodnak, de vannak anyaotthonok, ahol 1 évig lakhatnak a gyerkőccel ingyen. Addig talán találna munkát, és összeszedhetné magát. Ott védve lenne az erőszakos pasitól...

2012. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!