Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lenne egy üres, egyedi...

Ha lenne egy üres, egyedi készítésű (A5ös méretű) szép könyved, te mit írnál bele? Vagy mire használnád?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
beleírnám azt ami voltam, ami vagyok és ami leszek. :) Egy úgynevezett "cél" napló, segit tisztázni magadban, hogy mit is akarsz elérni az életben, rávilágít, hogy mit kell tenned... stb. Én ilyet vezetek egy ideje, és sok mindenben segített. :) Meg + a leírt gondolatokat sokkal jobban átérzem, az érzelmek nagyobb hatással vannak rám, mint simán a fejemben keringve. :)
2011. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tényleg nagyon szép (illetve nem baj). Most csak a polcomon díszeleg, és céltalanul nem akarok belekezdeni, ezért is kérdeztem, hogy ötletet merítsek. ^^
2011. jún. 29. 16:23
 3/10 anonim ***** válasza:
naplónak
2011. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én az ilyesmibe szép bibliai igéket, idézeteket, szerelmes leveleket szoktam írni.
2011. júl. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

én is idézeteket másolnék bele:)

meg rajzolnék pár kis képet, hogy szebb legyen a belseje is...

meg írhatsz bele színes tűfilcekkel (mint pl a stabilo is gyárt ilyesmit) és az még belül is nagyon jól néz ki

2011. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

UltimaBabilon!

A válaszod azt hiszem tökéletesen minősít téged. Kívánok hasonló gusztusos dolgokat az életed minden napjára, sok szeretettel!

2011. júl. 6. 20:25
 7/10 A kérdező kommentje:

Elmondanád, hogy:

1. mért kell undorító választ adnod?

2. szerinted mért hülye kérdés?


Mert tényleg van egy gyönyörű, egyedi készítésű üres könyvem, és szerettem volna ötleteket meríteni, hogy mit írjak bele. Nem pedig arra voltam kíváncsi, hogy te gusztustalan, béka segge alatti színvonaladdal telecsinálnád. Értelmes kérdés, csak egy értelmetlen hülyegyerek nem látja meg semmiben az értelmet. Magadat jellemzed ezzel, nem a kérdést. És tudod, tényleg kaptam rá választ értelmesektől, nem olyanoktól, mint te, és az idézetírás teljesen jól hangzik. Érdekes, hogy csak te vagy ilyen fogyatékos.

2011. júl. 7. 21:51
 8/10 UltimaBabilon válasza:

Jólvan na nem kell idegeskedni o.o

komolyra forditva a szót én is egyetértek azzal hogy idézetekkel kéne teleirnod az nem butaság.

Meg tényleg irhatnál bele célokat meg elért eredményeket vagy valamit ami kedves a lelkednek )

de szarral !!

2011. júl. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most nyáron szeretnék venni egy ilyen szép kis könyvecskét. Örökségnaplót akarok írni (igen, ezt a szót most találtam ki:D). Addig fogom írni, amíg lezárul az életemnek egy szakasza. Ha úgy érzem, végre megtaláltam a helyem, abbahagyom. Minden bejegyzést egy releváns idézettel kezdek majd, sok mindent rajzolok bele, ragasztok bele képeket, préselt virágot, akármit. Mindent, ami fontos. :) Tehát írok, és díszítem is. Aztán (visszatérve az "örökségnaplóra") megőrzöm a gyerkőcömnek, unokáimnak, és minden későbbi leszármazottamnak. :) Én bármit megadnék, ha most előkerülne egy ilyen régi könyvecske valamely felmenőmtől. :)
2011. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyénként egyetértek veled, kérdező. Ez egy értelmes kérdés, de ha valakibe annyi ész sem szorult, hogy ezt észrevegye, nemhogy még normális választ adjon, az öreg hiba. :)
2011. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!