Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS. Elveheti a gyamsag a...

SOS. Elveheti a gyamsag a gyerekeket?

Figyelt kérdés

4 gyerekes csaladapat felre ertes miatt 2 honap letoltendo bortonbuntetesre iteltek. A kerdesem a kovetkezo: Ez esetben ki szokott jonni a gyamsag hogy megvizsgalja ha az anya eltudnja gondozni a gyerekeket?


Elore is koszonom a valaszokat!



2012. okt. 18. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
biztosan ki fognak menni és ha úgy találják el is viszik...félreértések pedig nem nagyon vannak..miért kell ülnie?
2012. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nalunk vannak, Romaniaba azt teszik a birok amit akarnak, nem szamit hogy kinek van igaza, sajnos :(
2012. okt. 18. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Kérdésre igazán válaszolni nem fogunk tudni,Romániában másak a törvények mint itt.


de ha látják hogy el tudod látni őket,nem veszik el.

2012. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Különben minden bűnöző félre értés miatt van börtönben!
2012. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A gyámságon azt valják h "A gyetrknek családban kell felnőnie."

Voltam már anno én is feljelentést tenni sajnos. A gyerek nem járt iskolába, a szülő nem dolgozott és alkoholidta is. (Ott is csak az "anyuka" van)Mégsem történt semmi. Pedig több havi lakbérrel is lógnak. Csak picit jobban odafigyelnek h járjon suliba, elmondásuk szerint.

Amíg van kaja a hűtőben és járnak iskolába addig ne aggódj, nem veszik el őket. Ha hasonlítanak a törvényeink persze.

2012. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jarnak a gyerekek iskolaban, van lakasuk, van mit egyenek igyanak, szoval ezzel nincs gond!

Az apat azert iteltek 2 havi letoltendo bortonbuntetesre mert ima osszejoveteleket tartott, es ezt olyanok tanusitottak akik sose voltak jelen, szoval ....

2012. okt. 18. 14:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem n
2012. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem nincs miért aggódnod. Ti jobban álltok sokkal mint akikről írtam. Ott sem történt semmi. Mert hogy "az a jó ha családban nő fel a gyerek." Na de ilyenben? És még is hagyták.

Nyugi, inkább a gyerekekkel beszélges sokat, mert lehet h csúfolni fogják őket a többiek. 2 hónap az hamar elszalad, karácsonyra talán már együtt lehettek ha időben bevonul.

Kitartás! :-)

2012. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!