Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító, ha...

Csak szerintem undorító, ha egy nő megcslja a férjét utána meg gyereket, gyerekeket szül neki?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 22:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is elég bizarr.
2012. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Bocsi, de nem tán a Barátok közt-öt nézted?:D


Egyébként szerintem is, mert ha két ember szereti egymást, neme fekszik le mással, csak mint futó kaland. És nem tiszta. Nekem alapvetően a megcsalás undorító dolog, férfitől is és nőtől is. Ha az ember úgy érzi, másra van szüksége, adja meg azt a tiszteletet annak, aki vele van, hogy nem vágja át.

2012. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem semmi közöd más életéhez. Mindenki hibázik, ha ezt a férj megbocsájtja, akkor miért ne szülhetne neki gyereket évek múlva?!

Én azt mondom, foglalkozz a saját életeddel, és akkor nem kell ilyen undorító dolgokon gondolkodnod:)

2012. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
47%

Soha ne ítélkezz amíg nem tudod a teljes történetet.


Bár én sem tartom helyén valónak a megcsalást, de vannak helyzetek amikor nem ítélkezem.

Mi van ha a férj alkoholista,veri,megalázza nap mint nap a feleségét,és még az egyetlen egy jó dolgot sem képes az asszonynak megadni. Az anyaság örömét??

2012. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

Ez szerintem is a legalja, amit egy nő tehet.

Más teherbe ejti, a férje meg úgy neveli, h a saját gyereke, mert nem tud róla.

A legszebb, h általában a férjen kívül mindenki szokott róla tudni.

2012. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%
Persze,hogy undorító,én elsüllyednék,sose tudnék ilyet tenni.Egyszer egy csókkal megcsaltam a párom,na,akkor majdnem belehaltam a bűntudatba,tükörbe se tudtam nézni,szembe köptem volna magam,még depressziós is lettem.El is mondtam a páromnak,szerencsére imádjuk most is egymást.Szerintem az őszinteség,hűség,bizalom a legfontosabb egy párkapcsolatban és én ehhez tartom magam!
2012. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%

De ha a pali tosz félre és esetleg gyereket is csinál (akár másnak, akár az asszonynak)az rendben van, ugye?


Másrészt ha nem te vagy az egyik fél, akkor semmi közöd hozzá.

2012. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%
Bocs, benéztem...
2012. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem szeretné a férjét és nem bánta volna meg tettét, akkor nem szülne neki gyereket. Emberből vagynk és hibázunk. Mindenki.
2012. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

ismerem a helyzetet. Akkor már volt egy gyerek, 4-5 éves volt. aztán a csaj megcsalta a férjét, aki egy tök normális, soha még a hangját sem emelte fel, és a mai napig nem is tud róla.

Azóta már szült 2 gyereket a férjének, aki azt hiszi, hogy a felesége hűséges.

2012. aug. 22. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!