Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság is szokták zabigyerek...

Manapság is szokták zabigyereknek csúfolni a házasságon kívül született gyerekeket?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, hogy nem szeretnék férjhez menni, de gyereket szeretnék egyszer. Csúfolni fogják, ha megtudják hogy az anyukája nincsen férjnél? Vagy ezt manapság már nem tartják számon?
2012. aug. 30. 15:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Öreg nénik talán, bár én nem hiszem.
2012. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
maximum falun
2012. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy vannak még valami Isten háta mögötti falvak, ahol zabigyerekeznek, de azért a civilizált világban már nem zabigyerekezik le a házasságon kívül született gyereket. Miután egyre több van amúgy is.
2012. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem biztosan nem, különösen, ha ezt a kifejezést már azok sem fogják használni, akik ismerik az eredeti jelentését, akkor a mai fiatalok sem fogják megismerni és használni.
2012. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%

Én max. gondolatban "mondom", hogy fattyú. Szóban még sosem mondtam ilyesmit, de a véleményem ettől függetlenül meg van.

Jöhet a lepontozás, ne kíméljetek.

Persze az sem jobb, ha kiderül, hogy úristen, a csaj teherbeesett, gyorsan össze kell házasodni. Az sem normális.

2012. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
5-ös, szerinted a kisgyereket kellene büntetni bármilyen módon, mert a szülei nem a te szájízed szerint élnek? Mert te vagy a mérce?
2012. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy büntetem a gyerekeket, imádom a gyerekeket. Mint mondtam, kimondani még sosem mondtam ezt.
2012. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

párom 88ban született. az apai öreganyja, beszűkült falusi öregasszony volt, és lezabigyerekezte a saját unokáját. no comment...


én sem megyek férjhez, viszont gyereket majd szeretnénk pár éven belül.

senkinek semmi köze hozzá, hogy a gyerek házasságba, vagy azon kívül született.

egyikünk édesanyja sem erőlteti, hogy mindenképp keljünk egybe, nekik (és nekünk is) sokkal fontosabb, h egészséges babánk legyen, és tudjuk biztosítani neki a jó körülményeket.

2012. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
A fattyú milyen idióta szó?
2012. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
kb. 15 éve engem még "lefattyúztak", mégpedig elvileg civilizált városi emberek... nem tudom, azóta mennyit változott a világ.
2012. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!