Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttad valaha is a szüleidet...

Láttad valaha is a szüleidet szex közben? Mit éreztél?

Figyelt kérdés
Nekem szerencsére még sosem volt ilyen, de érdekelne, hogy akik ennek szem vagy fültanúi voltak akár gyerekkorban, akár később, mit éreztek, tényleg akkora trauma-e?
2012. okt. 18. 19:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsére nem, de már az is sok volt mikor a nagyim elmondta hogy még 75 évesen is éltek szexuális életet. Nekem már ennek a hallása is betette a kaput...
2012. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Kb 14 lehettem mikor láttam Őket, de nem sokat, csak apu hátát. Nem okozott bennem semmi sérülést, nem kaptam felvilágosítást a szüleimtől, de már tudtam, hogy ez az élet/házasélet természetes és jó része amire a felnőtteknek szükségük van.

24/N

2012. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Én sajnos igen. Kb 13 éves lehettem, mikor korábban értem haza a suliból, anyám, meg nevelőapám a szobában nyitott ajtónál. Konkrétan akkor értem be, mikor anyám élvezett. Esküszöm, hogy szörnyű volt a saját anyámat úgy látni, ahogy lovagol, a nevelőapám meg a melleit masszírozza. Utána napokig nem tudtam a szemükbe nézni.
2012. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
59%
látni nem láttam, de hallottam. Nem éreztem semmit. Természetes dolog két felnőtt között, hogy szexelnek. Nem tudom, mitől lenne ez trauma?
2012. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nekem sem volt ilyenben részem! :)
2012. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%
Csak hallottam, de különösebben nem érdekelt/zavart. Betettem a fülhallgatót a fülembe, hallgatózni azért nem akartam, és aludtam tovább. Nem tudom ez miért lenne trauma.
2012. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%
én volt hogy rájuk nyitottam, kicsi voltam, kora reggel volt, nem gondoltam hogy éppen szexelnek, de nem okozott törést, röhögtem egyet rajta kb, anyám meg mondta hogy legközelebb azért lehetne kopogni
2012. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
59%

Én 4-6 év között hallottam este, hogy anya nyögdécsel. Tudtam, hogy mit csinál. Benyitottam. Ő meg gyorsan felállt visszakísért az ágyba.


Nem történt semmi égbekiáltó. Tudtam akkor is, hogy anyu ezt élvezi és , hogy az élet egyik izgalmas része.


Apát sokszor hallottam szexelni. Ilyenkor összemosolyogtunk a mostoha húgommal.

2012. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
85%

en csak fultanu voltam de nem lepett meg

14/f

2012. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer bementem valamiért a szobájukba. Konkrétan nem sokat láttam (szerencsére), mert időben bebújhattak a takaró alá, csak hát lereagáltam, hogy mi lehetett. Utána napokig kínos volt. Kb. 12-13 éves voltam, azt hiszem.

Ja és húgom meg kisebb korában az ágyuk melletti kanapén aludt (volt saját szobája, csak ott nem maradt meg), és egyszer tévénézés közben megszólal (talán 6-7 éves volt): Éjjel felébredtem és apu rajta volt anyun.

Hát az ősök nagy kínban voltak, apám valamit habogott: "Biztos álmodtad... jaj, ne beszélj már ilyeneket, mert félreérti a nővéred... azt hiszi..." aztán elhallgatott.

Szomszéd szobában alszom, évek óta csak a vitát hallgatom, hogy "hagyjál már, hagyjál békén!" Ezt anyám dörmögi. Hát ez sem kellemesebb. :S

2012. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!