Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfog valaha változni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfog valaha változni? Vagy mindig ilyen lesz a természete?

Figyelt kérdés
Van egy barátom. Nem vagyunk együtt. Ismerem 2 éve, és már kb. az elején a tudomásomra hozta, hogy szívesen megdugna. Mondanom sem kell nem feküdtem le vele (bár átfutott jó párszor az agyamon, de csak haveri dugásban nem vagyok benne). Ez még ugye nem nagy gond. Az már inkább, hogy ezzel olyankor is cseszegetett mikor "elméletileg" barátnője volt. Nem vagyok ezerszázalékig biztos benne, hogy volt mivel az ő úgymond kapcsolatairól szinte semmit nem tudok. Sőt tényleg semmit, csak ha max néha felvágott vele hogy haha neki van kivel dugnia nekem meg biztos nincs és ezért inkább miért nem fekszünk le. Bezzeg az én pasijaim mind gyökerek, mind idióta és csúnya, és persze hogy neki mindről mindent tudnia kell..pedig igazság szerint túl sok köze nincs hozzá. De még jó, hogy addig piszkál, meg ócsárolja a pasikat, hogy még a kedvem is elmegy attól hogy újra ránézzek az adott srácra. Aztán ha régebben ezt szóvátettem, hogy miért veszi el a kedvem akkor mindig az volt a válasz, hogy ő csak viccelt...ja...azért kellett befurakodnia az egyik randimra is...(amit persze neki azt mondtam hogy nem randi,de mégis jött velünk..nem tudom mit gondolhat magáról...). Ja meg még mikor jobban érdekelt a dolog mondtam neki, hogy én akkor dugok akárkivel is, ha már egy ideje járunk. Ő meg azt mondta nekem erre, hogy akkor gyerekes vagyok és álomvilágban élek. Szóval ezek alapján ti mit szűrtök le a történetből?
2012. jan. 18. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy egy bunkó.
2012. jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a f*szt érdekel az téged, hogy egy haverod saját szórakozásból szabotálja(?) a kapcsolataidat?

Szomorú, hogy pár rosszmájú vicc elveszi a kedved attól az embertől, akivel addig szépen alakultak a dolgok. Miért nem állsz a sarkadra és olvasol be neki, hogy hagyja abba, köze nincs hozzá és inkább fűzze a nőjét. Adod alá a lovat.


A kérdésre válaszolva: Talán ha megkomolyodik vagy talál egy nőt akibe TÉNYLEG szerelmes-szerelmes férfi nem poénkodik ilyenekkel. Persze az is előfordulhat, hogy nem változik.

2012. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit szűrök le? Azt, hogy szerelmes vagy az ipsébe.
2012. jan. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

# 3/3 ma 00:41


+ egy igen tőlem is

egyébként meg dugtok egyszer és úgyis kiderült. te jó ég ha minden csaj ismerősömnek megmondanám hogy dugnám akiket valóban dugnék is

2012. jan. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis Zen mesét had osszak meg veled:


A skorpió át akar menni a folyó túlsó oldalára. Úszni nem tud ezért megkéri a rókát , hogy vigye át. A róka szívesen teszi. Felrakja a hátára a skorpiót és úszik vele a folyóban. A folyó közepén a skorpió megmarja a rókát. Annak lebénulnak az izmai szép lassan, és vele együtt a skorpió is kezd merülni. A róka meghökkenve kérdezi, halála előtt: Ezt miért tetted? Skorpió: Ilyen a természetem.

2012. jan. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek barátkozol egyáltalán ezzel a bunkóval?
2012. jan. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szép kis barát...

Nekem is volt hasonó "barátom". Igaz, ő nem a pasimra szólogatott be, hanem a hobbijaimra. Aztán egyszercsak nem kerestem többet, amikor meg végül őkeresett, elmondtam neki a véleményemet. Azóta nem keres :P

2012. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a 3madiknak igaza van...
2012. jan. 18. 21:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Hasonló szituációban vagyok, mint te. Van egy ismerősöm, már kb 5 éve ismerem, de nem volt semmi kapcsolat köztünk soha...régebben szoktunk beszélgetni és ennyi. Ő egy megbízhatatlan, csajozós alak, és váratlanul felkeresett, mondván csak dumálni akar...aztán kb fél óra után nyíltan a pofámba mondta a szándékát, mégpedig azt, hogy néha összejöhetnénk egy-egy baráti dugásra mindenféle kötöttség nélkül. Hát mondanom sem kell, hogy nem mentem bele, de azóta sem hagy békén.


Figyelj szerintem számodra is fontosak az értékeid...és nem szabad változni ilyen irányba senkiért. Soha nem mennék én sem bele ebbe, mert undorító. Én nem ilyen vagyok, nekem ez nem stílusom...nem leszek senki játékszere...és most még szépen fogalmaztam.

2012. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!