Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi akit teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akit teljesen kimondhatatlanul szeretek de az a baj hogy ö 43-éves én 18-éves vagyok Volt már köztünk szex és ami a legnagyobb baj hogy van élettársa is. Szertintek leheünk mi valaha is egyutt?

Figyelt kérdés

Ha nem szeretne nem is hivogat na meg hogy mennyek el hozzá ha tánleg nem szeret és nem akar semmi akor mért csinálja???

Már teljes kész vagyok töle bele vagyok zugva nagyon szeretem már 1-éves ez van és volt köztünk szex is


2010. márc. 23. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hívogat magához, mert szeretne megint megdugni, meg mindig...Lehettek együtt, de szerintem nagy eséllyel hatalmas pofáraesés lenne neked. "már 1-éves ez van" ez mit akart jelenteni amúgy?


F-22

2010. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze nem tudhatom, h pontosan mit akar tőled, de én azt tartom a legvalószínűbbnek, h az élettárstól nem kap meg olyat az ágyban amit tőled igen.

Persze lehet, h tévedek... De szerintem ne nagyon reménykedj benne, inkább a saját korosztályodban keresgélj, őt pedig felejtsd el.


"na meg hogy mennyek el hozzá ha tánleg nem szeret és nem akar semmi akor mért csinálja???"

Azért csinálja, h elmenj hozzá és lefeküdjön veled, körülbelül ennyiről lehet szó szerintem és ahoz, h tényleg szeret-e nem sok köze van a sexnek, ha csak arra megy ki a játék.

2010. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem sokára megfogod kapni egy válaszlótól hogy apakomplesszusos vagy.én már megkaptam.mondjuk nekem komoly kapcsolatom van és már jövö tavaszra esküvőt tervezzünk.Én 17 a barátom 30éves


amugy a kérdésedre a válasz:szerintem az élettársával már ellaposodot a kapcsolata és ezért foglalkozik veled.

Lehet hogy szeret is téged de nem akarja ott hagyni a lehet többéves kapcsolatát vgy nem bizik annyira benned h ennyit kockáztasson.

2010. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

apakomplexus?

inkább nagypapakomplexus...

gondolj bele...te mikor elkezdessz dolgozni,ő már nyugdijas lessz...

te még 30 as éppenfelnőtt nő leszel,neki már felállni se fog...

2010. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, abban egyetértek az utolsó hozzászólóval, hogy az élettársi viszonya ellaposodhatott, de ilyen kapcsolatban én akkor sem bíznék.

de azért mégis csak nagyobb a korkülönbség mint az említett 18L és 30F között. Meg egyébként is milyen jövőre vágysz így ? Mire te gyermekkel tudnád megáldani, addigra már nem is tudná rendesen kiélvezni az apaságot.

Szerintem csak arra kellessz neki, de "ne legyen igazam"

2010. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért hívogat h jól megdugjon. Ne légy naiv 18 évesen.
2010. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akár a lánya is lehetnél:D ...ez ilyen emberek csak a p*nád miatt élnek...ha van élettársa akk menj el hozzá és mond meg neki h mijót művelt a hűséges pasija és keserítsd meg az életét!!
2010. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az a férfi az apád lehetne. de szerintem hagyd ne pazarold ilyennekel az idöt.inkább keress egy fiatal 20 éves jó képü pasit hidd el megéri
2014. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!