Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is van abban...

Szerintetek is van abban valami, hogy sok évnyi magány után egyszerűen megbolondulnak az emberek?

Figyelt kérdés

Szerintem a magányba bele lehet őrülni.Volt egy ilyen időszakom,nemrégen lett vége és a végére már azt hittem,hogy komolyan meg fogok őrülni.Rajtam ez úgy jött ki,hogy mindenkiben az ellenséget látom és hogy félek éjszaka hazamenni egyedül,ami azért furcsa,mert eddig ezzel sosem volt problémám,évekig jártam haza munkából,meg egyéb helyekről éjfél felé.Most meg...

Mit gondoltok erről?Másnak van ilyen tapasztalat?



2012. okt. 18. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nincs ilyen.
2012. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
és mitől lett vége? Találtál partnert magadnak?
2012. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki sok évig magányos? Az oké, hogy épp nincsen partnered, de azért ott a család, barátok, ismerősök. Csak rajtad múlik mennyi ember vesz körül a mindennapokban. Az viszont csak előny, ha nem mersz éjszaka egyedül mászkálni. Manapság semmi garancia arra, hogy élve hazaér az ember. Inkább beülök egy taxiba.
2012. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

én nem félek éjszaka hazamenni

viszont a bedilizés lehet hogy igaz... én pl. szinte csak magányos voltam eddig, 2-3 hetes, hónapos "kapcsolataim" voltak. mindenkinek pótléknak kellettek csak valaki helyett. szóval tuti van velem valami gond.

most már egy éve nem is próbálok ismerkedni sem, ha valaki bedobja a "tetszel"-szöveget, ott lépek le.

szerintem megbolondultam, de lehet hogy már az is voltam valamennyire eleve.

2012. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Persze hogy van ilyen. Itt a gyakorin is rengeteg lúzer van, ezek a 25-27 éves szüzek, és egymást biztatják, meg szerintük még semmiről sem késtek le. Hát röhejes! Azok is már megbolondultak.
2012. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
A mai világban mindenki megbolondul lassan! :)
2012. okt. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért, 25 évesen öreg az ember?
2012. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi, aki kezd megőrülni, annak még véletlenül sincs ilyen gondolata, hogy "kezdek megőrülni". :) Még akkor is sok-sok évet kell valakinek teljesen elszigetelten, valóban egyedül eltölteni -mondjuk egy tanyán tök egyedül- hogy a személyisége jelentősen megváltozzon. Sokkal hamarabb lesznek valakinek mentális problémái ha egy megbetegítő környezetben él, pl. egy agresszor mellett.
2012. okt. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

"Nyugi, aki kezd megőrülni, annak még véletlenül sincs ilyen gondolata, hogy "kezdek megőrülni". :)"


De, van, mosoly ide vagy oda.

2012. okt. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Első számú kritérium: betegségtudat hiánya. A mosoly pedig csak megnyugtatásul szolgált. Komoly dolgoknak kell ahhoz történnie, hogy valaki valóban "megbolonduljon". Mosoly nélkül.
2012. okt. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!