Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs senkim?

Miért nincs senkim?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves, nagypofájú, mások elmondása szerint 'lázadó' gyerek vagyok!! Épp ezért mindenki azt hiszi, hogy a saját kis világomban megvannak a barátaim, a társam, egyszóval minden ami kell!! De ez nem így van. Barátom, nincs, és soha nem is volt, állítólag a magam köré húzott falak miatt! Barátnőm volt ugyan egy, de mint nem ad Isten egy hónapja 3000km messzire elköltözik! Az egyetlen személy aki a világot jelentette számomra meghalt! Mi jön most?!

2012. szept. 1. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Hát nekem van egy-két barátnőm, akikben megbízok:) Elég is annyi. Lázadó.. hmm.. rólam is ezt mondják. Dee, ha mondjuk másoknak állandóan beszólogatsz, ne várd ,hogy leálljanak veled barátkozni!
2012. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy a tinédzserek utálják, ha az idősebbek atyáskodva leszólják őket, de én is voltam 16 éves, és én baromira nem foglalkoztam ilyen problémákkal. Jártam suliba, ott baromkodtunk a haverokkal, itthon meg az öcsémmel és kész. Szóval volt a család, meg a haverok. Barátnőm 24 éves koromig nem volt. Te akkor szerencsétlenebb vagy mosrt, mint amilyen én voltam 16 évesen?

30/F

2012. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Általában nem várok el az emberektől semmit. Azt adok, amit kapok!
2012. szept. 1. 21:28
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha ellököd magadtól az embereket, hogy tudnának közeledni hozzád? Ha falakat emelsz magad köré, hogy jussanak be rajtuk? Te is tudod, talán ismered is az okát annak, amiért így alakult a viselkedésed -> ezt az okot kellene feldolgoznod magadban.

Te csak egy nagypofájú lázadó akarsz lenni, mert azt hiszed, attól majd menő, felnőtt leszel. Hát közlöm, hoy kib@szottul nem, és még kevésbé fognak úgy kezelni. Te is tudod, hogy nem vagy az, aminek mutatod magad, mi lenne, ha felvállalnád, aki valójában vagy? Mit veszíthetsz?

2012. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És kedves Pimbula! Hát, nem tudom ezt neked megválaszolni, hogy szerencsétlenebb vagyok-e mint Te, ahhoz ismerni kéne! Egyébként az az én legeslegnagyobb gondom, hogy még a családomra sem számíthatok! Tőlük kapom meg, a bárcsak ne lennél, kár, hogy megszültelek stb mondatokat! Tudod a szokásos szegény gazdagok vagyunk mi! Állítom, sokkal jobb lenne, ha egy hétköznap panelrengetegben élnék, nem pedig a sok úrificsúr közt a gazdagnegyedben!! Én egyszerűen nem ilyen vagyok!!!
2012. szept. 1. 21:31
 6/11 anonim ***** válasza:
De tudlak sajnálni.. Képzeld, gazdagok nem vagyunk, mégis énis megkapom ezt.;D És szerinted érdekel? Nem! De van annyi eszem, hogy mindenkinek adok egy esélyt..
2012. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolónak meg csak annyit, hogy pont az ilyen felveszek egy stílust, hogy menő legyek emberektől hányok!! És épp ebből, hogy k*rvára nem tudom befogni a szám, annyi konfliktusom van, hogy borzalom, valaki azt mondjak, hogy úú tök szimpatikus, hogy nem az a hallgatag valaki, némely ember meg pont az ellenkezőjét mondja!! Nem tudom, hogy honnan ered a problémám, de afelől biztos vagyok, hogy nem onnan, hogy megjátszom magam! Ha akarnám se tudnám..
2012. szept. 1. 21:35
 8/11 anonim ***** válasza:

alázat.én is utálom a megjátszós hülye gyerekeket,akik azt hiszik h a nagy pofájukkal bármit is érnek.de akkor is alázatosnak kell lenned,mert én is pont ebben a cipőben járok és megtanultam h ha a számomra nem szimpatikus emberekkel (tehát a nagymenő f*szokkal) folyton összeveszek,akkor olyanok is furcsán fognak nézni rám akikkel egyébként jóba lennék.

nem kell nyalizni,csak ha olyan a helyzet,bólogass majd állj arrébb.

még 1 jó tanács:néhányan maszkot húznak az emberek előtt,ezért ha figyelmes vagy,talán benézhetsz a maszkok alá és így szert tehetsz pár barátra...

2012. szept. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Menj suliba autóbusszal, ne a mama vigyen be a kocsijával. Ne fogadj el napi 1000ft-nál több zsebpénzt kajára. A ruháidat turkálóban vedd meg.. csak hogy belekóstolj milyen szegénynek.
2012. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ember, ez egy társadalom! Itt nem tudsz úgy normálisan létezni, hogy neked mindenkivel konfliktusod van, mert nagy a pofád és képtelen vagy kompromisszumokat kötni másokkal.

7 milliárd ember van a Földön, itt sose fog mindenki véleménye megegyezni. És akkor mi van? Ha valaki mást gondol, mint te, akkor ne konfliktusba keveredj vele, hanem hagyd rá. Az ő élete, az ő véleménye, ennyi, ez nem fogja a te életszínvonalad rombolni.


Tanulj meg kompromisszumot kötni és elfogadni másokat, ez a titok. Te sem vagy tökéletes, más sem lesz, de amíg ilyen "én őszinte vagyok, hú de nem fogom be ezért" stílusod van, ne is számíts igazi barátokra...

2012. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!