Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban vagyok még is...

Kapcsolatban vagyok még is magányosnak érzem magamat. Miért?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem azt, hogy én többet teszek a kapcsolatunkért, mint a párom. Szeretetre vágyom és törődésre, amit tőle hébe hóba megkapok ugyan, de ő csak akkor "kezdeményez" bújást, ha akar valamit... Olyan apróságokból jön össze minden, hogy a legnagyobb probléma, hogy hiába kérdezi hogyan tegyen ellene, vagy miből érzem ezt, igazán el sem tudom neki mondani, mert fogalmam sincs mit kellene máshogy tennie.

Elmondom, hogy néha szeretgetésre vágyom, illetve több apró figyelmességre, törődésre, de ő ebből mintha mit sem értene. Fogalmam sincs mit kellene tennem. Szinte a kezdetektől ilyen volt, talán csak én tartottam csukva eddig a szemem. El vagyok keseredve, barátaim nincsenek, akiktől tanácsot kérhetnék, szakítani csak akkor akarok ha már tényleg nincs más megoldás! Még is mi van velem? Mit kéne tennem?



2012. szept. 9. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd, ez egy olyan dolog, amit egy férfinak meg kell tanulnia, nem egyértelmű számára. Ha kis szeretgetésre végysz, közelségre, akkor eleinte pl csak öleld meg hosszan, és mondd el neki, hogy milyen jól esik, egyszóval vezesd be abba, ami jól esne neked. Sok férfi alapból olyan, hogy csak akkor "bújik", ha szexelni akar, ez van.
2012. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha már kezdetektől fogva ilyen (persze azt nem tudjuk,hogy mióta tart),azon nem tudsz úgysem változtatni. Ha magányosnak érzed magad vki mellett,sztem mehet a levesbe. Jobb hamarabb,mint később rádöbbenni,hogy ennyi meg ennyi időt elvesztegettél az életedből egy olyan ember mellett,akinek a leírtakból ítélve nem lehetsz túl fontos. :(
2012. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Örülj hogy van párod,pl nekem sosem volt senkim se még,és örülnék már végre ha lenne.
2012. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
#3. Ha valaki boldogtalan, az nem tud örülni!
2012. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szia most olvastam amit irtál,mert kiváncsi voltam érez-e valaki rajtam kivül is hasonlóan..5 éve élünk együtt pontosan ugy érzem én is mint te hogy többet fektetek a kapcsolatba mint ő.tudom h aproságok de pl elöbb veszek neki meg bármit mint magamnak ha főzök olyat főzök amit ő szeret,de neki eszébe sem jutna venni nekem csak egy szál virágot vagy aproságot kb semmit vagy h itthon csináljon magátol valamit ami nekem örömöt okozna..A lényeg h mostanába töbször kiborultam miatta (ilyenkor csapkodok de durván ő meg csak néz h mibajom lehet:/)mert sajnos lusta és mindenért könyörögnöm kell ill 66 szor kell megkérnem.és annyira elegem van és egyedül érzem magam ebben a kapcsolatban.babát is szeretnék már vagy 2 éve mostanra jutottunk el odáig h belevágtunk(február ota)de persze csak lombikkal lehet mert nincs élő spermája.lehet a babát is csak azért akarom h ne legyek egyedül.
2012. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös! Abszolút megértelek sajnos, bár mi hál'isten még nem élünk együtt, talán simán leléphetek, ha már nem tudok tovább tűrni. Egyébként ugyanez van nálunk is. Elmegyek magamnak venni valamit és az lesz a vége, hogy meglátok neki valamit, megveszem inkább azt. Nézem a hülye filmjeit, mert olyat nem hajlandó megnézni, amit én szeretek és főzöm a kedvenc kajáit, mert neki párolt zöldség, vagy egy jó főzelék csak moslék, ehetetlen. Ha valamit rámbíz, akkor kérdés nélkül megyek és intézem, úgy érzem, hogy a belemet "kidolgozom" ezért a kapcsolatért és a fél karomat odaadom érte, de ő ezt abszolút nem értékeli. Ha nap végén csak egy kis bújásra vágynék, abból is az lesz, hogy "heves csípőmozdulatokkal" rám veti magát és szexet akar, amihez nekem már kedvem sincs... Ez meg így egy ördögi kör!

Megkérem, hogy készüljön el időben, egész délután ráér, tojik rám, mert hogy ő délután aludt, akkor kellett elindítania a mosógépet amikorra megbeszéltük hogy indul... nem tud jönni, majd csak később. Megkérem, ha jön hozzon ezt vagy azt, hát ő nem tudott 5 perccel hamarabb elindulni, hogy beugorjon még a boltba is.

Sorolhatnám szerintem órákig és én sem kaptam az erőfeszítéseimért tényleg soha semmit, ahogy te is mondtad, egy szál virágot sem...

Néha már elegem van az egészből és csak pityergek, mint egy hülye, hogy nekem pont ez kell? Mit szeretek még egyáltalán benne? Ha felidegesít, avagy kritizál, akkor meg elönti az agyamat a sz*r szó szerint, semmi önkontroll és nagyon kemény hisztiket tudok csapni. Soha nem voltam ilyen egy kapcsolatomban sem, de ő nem érti meg, hogy ő hozza ezt ki belőlem ezzel a viselkedéssel. :(

2012. szept. 28. 12:05
 7/7 anonim válasza:
Azthiszem mi órákat tudnánk beszélgetni erről a témárol!...sajnos.detto ugyanez van nállunk is ha időre megyünk valahova tuti h indulás elött 10 percel még zuhanyzik borotválkozik,majd jön a kérdés..mit vegyek fel?
2012. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!