Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ajándékba venni...

Mit lehet ajándékba venni valakinek, akinek mindene megvan?

Figyelt kérdés
Férjemnek (28 éves) szeretnék karácsonyi ajándékot venni, de nincs ötletem. Különösebb hobbija nincs, szereti a számítógépes játékokat, ruhái vannak, ékszereket nem hord, parfümöt nem visel magán, a zenéért különösebben nem rajong. Maximum 10 ezer forintra gondoltam. Van valakinek ötlete?

2012. okt. 19. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

NE vegyél, hanem készits valamit, aminek örülne. Egy fotóalbum, egy vacsorameghivás, vagy valami hasonló.


De egyébként nem értem, ha mindene megvan, akkor miért nem beszélitek meg, hogy megszüntetitek az ajándékozást, mert igy semmi értelme, hogy csak azért venni valamit, mert muszáj, és közben se nem örül neki az, aki kapja, aki meg adja, annak csak stressz és csalódás a vége.

Nálunk már sok éve megegyeztünk, hogy nincsnek ajándékok, hanem "csak" szóban megköszöntjük egymást, egy közös vacsora, egy meghitt este közösen - ezzel megünnepeljük az alkalmat, nincs ajándékozási kényszer és mindenki sokkal jobban érzi magát. A születésnap (meg egyéb alkalmak) nem arról kellene, hogy szóljanak, hogy ajándék, meg annak az értéke PÉNZBEN, hanem arról, hogy a másikkal érezteti az embert, hogy szereti és fontos neki.

2012. okt. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami pia amit szeret? Esetleg egy jó könyv, ha szeret olvasni. Vagy fizesd be egy masszázsra.
2012. okt. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

10 ezerből el lehet menni egy napos kirándulásra vagy wellnesbe.

Én is így jártam. Az illetőnek mindene megvan. De pl, ha vesz le pénzt azt egy kis noteszben tárolja, nincs neki külön erre pénztárcája. Készítettem neki papírból brifkót. Ma adom át neki, kíváncsi vagyok, h mennyire fog neki örülni, de biztos, használni fogja, mert én készítettem.

24/N

2012. okt. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt is tudni kéne, hogy eddig miket adtál neki és azokat hogyan fogadta...
2012. okt. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az én párom is hasonló. mindene megvan, különösebben nagy ajándékot nem tudok neki venni. viszont azt tudom, hogy imád velem hatalmasakat szeretkezni ;)))

szülinapjára mindig valami extrával készülök, hogy élmény maradjon :)


nem muszáj tárgyi ajándékot venni. ha sokat dolgozik, kimerült, akkor vidd el valami kényeztető hétvégére, masszázsra, bugyborékoló kádas helyre :D

2012. okt. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is a piára szavazok. Ha szereti a jófajta bort, vegyél neki néhány palackkal. Nekem is ezt vesz a párom általában, a legjobb ajándék :)
2012. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szereti a hasát, akkor valami különleges kaját, csokit stb... Biztos van olyan, amit szívesen megkóstolna, de hétköznapokon azért nem adna ki érte 10ezret. Esetleg készíts házilag bonbont. Vagy én kideríteném, melyik a kedvenc játéka, és ahhoz vennék valami rajongói dolgot.Pl. sokszor meg lehet rendelni a játék figuráit.
2012. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!