Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kaptam ajándékba egy Nevis...

Kaptam ajándékba egy Nevis pergető botot és orsót. Ha van valakinek tapasztalata a cuccról, éerdekelne! Milyen márka a Nevis? Semmit nem tudok róla.

Figyelt kérdés
Nevis Legacy spin, Nevis Legacy FD 35
2012. máj. 1. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem rossz márka, nekem volt, és talán a mai napig lenne, ha nem lopták volna el. Szeretem a Nevis botokban, hogy nagyon jól hajlik, nagyobb testű halat élmény vele fárasztani. Ez csak sajátos, de én előszeretettel használtam úszós pontyozásra is, akkor is jól szerepelt. Az orsóról sajnos nincs sok tapasztalatom, mert általában Daiwa, és Silstar orsókat használok, de a márkából kiindulva ez sem lehet rossz.

Jön a jóidő, irány kipróbálni! :)

2012. máj. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nos, én is csak a márkáról tudok véleményt mondani. Van egy Nevis Power Carbon Carp bojlis botom és van egy Nevis Feeder Master 5000 orsóm. Mindkettővel meg vagyok elégedve. A bot valóban nagyon szépen hajlik. Az orsó is szuper. A Nevis egy olcsó de minőségi és jó márka!
2012. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
jó márka a nevis, még árban is... a zsinórja az nagyon ergya... 2 dobás és tiszta hurka..
2012. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!