Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért hazudnak...

Az emberek miért hazudnak maguknak?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, mióta gyerekük van, sajnos kerülöm őket, mert a kötelező "ugye milyen aranyos?" "hát, nem gyönyörű?" kérdésekre csak bántó választ tudnék adni. Borzalmas rút gyermekük született, ami az idő múlásával csak egyre rosszabb lesz.

A gyereket csak kis patkánynak hívjuk magunk között az ismerősökkel.


Valószínűleg az apjára ütött a kölyök, ő még felnőttkorában is hányinger maradt.


A kedves szülők nem látják, hogy a gyerekük csúnya??


2012. okt. 19. 20:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%

De látják, de nem fogják azt kérdezni, hogy ugye milyen csúnya a kisfiam?

Épp azért kérdezgetik, mert látják, és kell a megerősítés, hogy nem így van! Ne legyél gonosz, egyik sem tehet róla.

2012. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Hát látod ez a gusztustalan a hátuk mögött patkányozni a gyerekük.A cigány is a maga lovát dicséri akármilyen kehes...
2012. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

Nem látják. Te sem fogod látni a magadét csúnyának, mert elfogult leszel. Különben is, ízlések és pofonok különbözők.

Nemsokára a kölyök úgy fog neked köszönni: "Szia Bányarém."

2012. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

"és kell a megerősítés, hogy nem így van!"


Pedig így van.

2012. okt. 19. 20:18
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

Általános iskolában rendszeres dolog a csúfolkodás, bár ott sem sem szép, de felnőtt embernek így beszélni egy gyerekről, aki nem tehet semmiről, ez gusztustalan.

Te kedves kérdező, miért hazudsz magadnak, miért nem látod be, hogy szánalmas vagy a barátaiddal együtt?

2012. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
A rút kisbabák ahogy elkezdenek nőni méretarányosak lesznek, és lehet a legszebbek lesznek mire elérik a 18-at. Az ilyen nyomorékok miatt mint te lesz szerény és szorgalmas a sok bántás megerősíti és amíg te addigra egy vén még rondább satrafa leszel ,mint most, aki alig köhögi ki a rezsit a nyugdíjból ő vígan meg fog élni és majd röhög rajtad. Szóval így tovább, biztosítsd neki az áloméletet.
2012. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ő már nem kisbaba, mondom, hogy az idő múlásával egyre rosszabb lesz.
2012. okt. 19. 20:21
 8/28 anonim ***** válasza:
92%

A keresztanyám lányának is 2 éves a kislánya. Hát szerintem ritka ronda gyerek. Ez van. Mondjuk én sem találkozom velük, és montam is anyukámnak, nem is akarok elmenni hozzájuk, mert nem akarom dicsérgetni a gyereket, mert ilyenkor úgyis csak a gyerek a téma, legalábbis leginkább, és én sem tudok erre mit mondani.


Emellett van egy régi évfolyamtársam. Előtte csak képen láttam a gyerekét, és úgy még elment. aztán egyszer egy vacsora alkalmával élőben is láttam a gyereket. szerintem nagyon ronda. Mondjuk a mi társaságunkban nem téma a kissrác, és nem is olyan szoros a baráti kör hogy ez téma legyen, de ha szóba kerülne a kisfiú, én biztos elterelném a témát, mert nem akarnék róla beszélni.


Ettől függetlenül, a szülőnek a saját gyereke a legszebb, mert kötődik hozzá, és attól hogy csúnya, biztos kedves gyerek, és ezért szereti a szülője.

2012. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem sajnos kerülöd őket, hanem hálistennek. Micsoda buta ember vagy te. Kis patkánynak mi az ilyeneket szoktuk hívni, semmiképp sem egy kisgyereket.
2012. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
66%
Lehet hogy szépnek látják, mert az ő gyerekük?!
2012. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!