Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a lányok azt mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a lányok azt mondják, nekik nem a külső számít, akkor nekünk hazudnak, vagy maguknak is?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokat nem kérek, hogy de nem is a külső számít.
2011. febr. 26. 20:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A lányok nem hazudnak. Csak az igazság bizonyos részeit hangsúlyozzák kissé elferdítve
2011. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
nekem ha vmi is tetszik a fiúba akkor leszarom hogy hogy néz ki. voltam már olyan fiúba is szerelmes akihez gvázimódó kispincsi lehetett volna. és sokunk így van. csak kell hogy legyen valami különleges benne
2011. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
maguknak is hazudnak. szeretnek szenvedni ( valamiért).
2011. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki normális kapcsolatot akar, akkor előbb nézi a belsőt, és persze hogy kijönnek egymással emberileg, és könnyebben "ad lejjebb" a külsőből, de attól még számít, hogy legalább szimpatikus legyen a másik.
2011. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

hát ha ezt állítja akkor igaz!

én sem a külsőt nézem, hanem a belső értékeket. ha a fiúban megfog valami, akkor meg fog szépülni a szememben.

de azért tévedés ne essen.. rút pasik,tehát pl. kövér, igénytelen pasi nem kéne, azzal szóba se állnék.. tehát esélye nem lenne h "megszépüljön a szememben"

2011. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem a külsőt nézed, de azért a rút pasik esélytelenek?
2011. febr. 26. 20:56
 7/26 anonim ***** válasza:

A külső olyan szempontból számít, hogy az illető vonzó legyen. Ehhez konkrétan nincs szükség sem filmsztár szépségű arcra, sem pedig adoniszi testre.

Amire viszont külsőleg szükség van, az a jól ápoltság, lehetőleg egészséges testalkat, stílusos megjelenés (tehát valami normális cuccot vegyen fel, ne legyen igénytelen), magabiztos fellépés (nem teljesen külső tulajdonság, de azért külsőleg is megmutatkozik).

Mindenkinek meg van a lehetősége rá, hogy ezekkel rendelkezzen.

Persze nagyon fiatalon még nem biztos, hogy minden sikerül elsőre, meg tényleg van olyan is, hogy az ember többször is olyanoknál kezdeményez, akiknél nincs szerencséje, de ez lányoknál, fiúknál ugyanígy van.

2011. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
a kisugárzás a legfontosabb fiúk!!!!!! de ne legyetek elszállva, mert az nem szimpi..
2011. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Igenis a külső számít nekik.. (olyan 80%-20% a külső és belső tulajdonságok súlya ha párt választanak.) Szemem láttára nyomult egy csaj egy srácra mert az jól néz ki :D, pedig a csaj bírja a személyiségem, csak a másik csávó 1. jobb külsejű, 2. lóvésabb. Így én jó lettem "jóbarátnak", a másik meg pasinak. Ennyi. Tehát szerintem maguknak is hazudnak.
2011. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Engem is világ életemben a belső érdekelt. Tipikus ronda pasiba is voltam már szerelmes, imádtam őt, mindig megnevettetett és a világról is annyi mindent tudott, de mindenki hülyének nézett,hogy hogy lehet, hogy ilyen csúnyát szeretek. Hát istenem, belülről csodálatosan szép volt, nem érdekelt hogy néz ki.

A külső igényeim tényleg minimálisak,annyi,hogy legyen magasabb nálam és legyen ápolt. Azért koszos, büdös emberrel nem fogok együtt lenni, lehet ő a világ legrendesebb embere,vagy akár Adonisz is.

Aki komoly kapcsolatot akar, az a belsőt nézi, viszont alkalmi kapcsolatnál mindenkit mindig csak a külső fog érdekelni.

2011. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!