Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhányan hogyan tudnak olyanok...

Néhányan hogyan tudnak olyanok lenni, hogy kinéznek maguknak valaki pasit, és azzal össze is jönnek?

Figyelt kérdés

Én odáig jutok, hogy kinézem magamnak, de azok a pasik észre sem vesznek. Extra szépnek kell lenni, magabiztosnak, vagy milyennek? Vagy rossz pasi típus tetszik, és más típusú pasikat kellene kinéznem magamnak?


Pl az egyik barátnőm hónapok óta oda van valakiért, és addig ügyeskedett ő meg a tesója hogy most összejöttek. Nekem soha sincs ilyen szerencsém...


2011. szept. 20. 21:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
tesója ,hogy segített neki?
2011. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Tessék sokat mosolyogni, a kiszemelt férfival a szemkontaktust tartani. Ha megszólít nem árt a magabiztos kommunikáció. És bízz magadba!
2011. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Ismerős. Táborban volt egy fiú aww beleszerettem,de 3. nap már lányoknál aludt (nem nálunk) meg olyan dolgokat csinált... És persze a tinip.csákat észrevette mi meg naponta 60x láttuk egymást és 6. napra tudta meg a nevem... De már megkérdezett egy csajt,hogy járnak-e. Mondjuk most is tetszik :D
2011. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

:)))


Én is pont ilyen vagyok - ügyesen kell taktikázni, ésszel.

Nem kell extra szépnek lenni, csak szexinek. (az pedig mint tudjuk nem mindig egyenlő a széppel)

A Bazi nagy görög lagziban is megmondták, h a férfi a fej, de a nő a nyak. :)

Úgy kell irányítani a szitut, h ő vadászhasson Rád, csak ne tudjon róla, h mindezt Te indítottad el. :)


Sok sikert!!!!

2011. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
lehet hogy azok a lányok tesznek is valamit esetleg kezdeményeznek , nem csak várják a sült galambot :)
2011. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nekem sincs igazán szerencsém, kb. egy kezemen meg tudom számolni, hányszor sikerült hetero pasit kinézni magamnak.

(Mindig melegek tetszenek, pedig a többségükről még az ismerőseik sem tudják, nem tudom, hogy választom mégis ki őket!:))


Nálam úgy van, hogy meglátom, megtetszik, felveszem vele a kapcsolatot. Pl. írok neki kommentet, üzenetet vagy megszólítom. Ha nem érdeklem akkor még próbálkozok nála később párszor (amíg ki nem mondja, hogy pl. barátnője van vagy hasonló).


Általában nem mondanak nemet, adnak elérhetőséget és ismerkedünk. Közben vagy egyre inkább megkedvel ő is és összejövünk, vagy ha nem akkor úgyis megunom "út közben" és utána elmaradnak a beszélgetések és ennyi. Olyankor már nem zavar, hogy nem sikerült megszereznem. Majd találok mást.



Egyébként ezt én sem értem. Amit pl. te is írtál, hogy a tesójával ügyeskedtek és elintézték. HOgy? Nekem ez mindig olyan ellenszenves dolog volt, amikor pl. rábeszélik a másik felet a randira és akkor unalmában igent mond a járásra is, pedig különösebb vonzalom és szerelem nincsen. Sokat ér egy ilyen kapcsolat...

Nem tudom elképzelni, hogy működik az ilyen. :))

2011. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

21:28 vagyok

A nem érdeklem-et úgy értettem, hogy hiába próbálkozom, pl. beszélgetünk mosolyog és kedves de aztán simán elköszön és otthagy. Vagy épp siet valahová és nem tud rám figyelni eléggé.

2011. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%
Én eddig 12 fiút néztem ki magamnak, 11-et "megszereztem", de ebből csak hárommal jártam. Mi a titkom? Nem a feltűnő szépség, sem a cicababaság...pozitív kisugárzás, önbizalom és humor (:
2011. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
persze...
2011. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ja és: ne feledd, h ne lássa Rajtad, h odavagy érte!

Mindig az irányít, akinek kevésbé fontos.

2011. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!