Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan kiakasztó, ha egy...

Miért olyan kiakasztó, ha egy héten egyszer fürdeni szeretnék?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben minden szombaton fürdök. Engedek egy kád vizet magamnak, és benne 'pancsolok' legalább egy órát. Apa viszont morog e miatt gyakran. Hiába kérdezem, miért, csak morog.

Miért? Olyan nagy baj?



2012. okt. 20. 18:23
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
u.i.: a hát többi napján tusolok!
2012. okt. 20. 18:26
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom, mert nagyon spur, és sajnálja a vizet rá. Ennyi lehet az egyszerű oka.
2012. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hébe-hóba borotválkozik meg, és mosakszik. Felveszi a több napos büdös zokniját, olyankor alig lehet megmaradni mellette. A fűtéssel is ugyan ez a helyzet, viszont az autóban brutál meleget csinál. A szép szóra megsértődik...
2012. okt. 20. 18:29
 4/28 anonim ***** válasza:
38%
Mert egy kád víz az elég sok, főleg minden héten. Feltételezem nem te fizeted a vízszámlát és rogyásig se keresik magukat a szüleid, beérhetnéd havi 1 kádban ázással.
2012. okt. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos nem fogsz tudni vele mit csinálni. Ez így marad, nem tudod majd megváltoztatni. Költözz mielőbb, ha majd tudsz.
2012. okt. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ne morogjon, hanem mondja meg, hogy mi a baja.
2012. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%

Ezzel akar spórolni.

21/Kettesszintűszuperreptoidtábornok

2012. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%

Én is a 4-es válaszolóval értek egyet, szóval engem is le lehet pontozni nyugodtan.

Sajnos manapság az átlag embernek elég drága mulatság, ha teleengeded a kádat. Ha egyszer elköltözöl és neked kell majd mindent fizetned, eltartanod magad, akkor megtudod.

2012. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
sajnos nem egy olcsó mulatság. Én sem örülnék neki, és ebből kiindulva én sem teszem otthon, csak pár havonta, mert én is nagyon szeretek fürödni. Az autóban meg persze hogy feltekeri a fűtést, mert a motor hőjéből fűti fel a kocsit, ami ingyen van.
2012. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%
Ha ennyire szeretsz "pancsolni", gondolom a tusolás sem 5 perc. Én ezt egy kicsit túlzásnak érzem, vegyél vissza a vízfogyasztásodból, szüleid pénztárcája és a környezetünk érdekében is. :)
2012. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!