Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem, hogy...

Mit tegyek? Úgy érzem, hogy rossz körülmények között élek. Az egész úgy kezdődött, hogy apum dolgozik, ám sajnos ez melett alkoholista. Anyum virágkereskedő. Egyszer egy 50 év körüli ember virágot vásárolt anyumtól.

Figyelt kérdés

Sajnos ez oda vezetett,hogy nap mint nap vette a virágot.Mig odáig nem jutottak,hogy minden nap tartják a kapcsolatot.Mindig hivogatják egymást.Ez engem nagyon zavar.Régebben vendégségbe mentünk anyuval,és ott volt éppen az az ember is.Annyira nem birtam a társaságát,hogy képtelen voltam egyedül hazammeni.Kaccsintgatott anyura,szemeztek..Apu tudja,hogy anyunak van valakije,csak azt nem tudja,hogy ki az.Ez miatt is sokat veszekednek.Mivel a testvérem külön házban él,ez az ügy őt nem zavarja.Nenám azt mondja,hogy ősem birja az alakot,és anyum nem normális,mert van neki férje,az ő házában él,és más embereknek udvarol.Szerencsére a nenám mindig mellettem áll,ha baj van,ezt nagyon szeretem benne.Ám ennek az embernek felesége is van,és mégis ilyen....nem hiszem,hogy normális.Sajnos mikor anyuval ismerkedett,akkor éppen akartam venni 8,5e dináros mobilt,erre ez az ember meg csak ugy,gondolkodás nélkül megvette nekem.Rájöttem,hogy csak kiengesztelésből.Ám én nagyon haragszok rá,amit művelt.Rossz hallgatni,hogy minden nap,mikor apu nincs itthon,beszélgetnek telefonon.És a köszönésnél már észrevettem azt a bizonyos cuppogást.Nem tudom,hogy ezt még meddig bírom.Megkérdeztem anyutól,hogy ez neki mire jó,de nem válaszol.És mióta ezzel az emberrel társalog,sokkal kevesebbet foglalkozik velem.Sokat küszködök a könnyeim miatt.

Nagyon szeretnék tanácsokat kérni,"hogyan szedjem szét őket",hogyan álljak bosszút,vagy hogyan strapáljam ezt végig.Előre is köszönöm a válaszokat.És jólenne,ha együtt éreznétek velem. :(


2012. aug. 21. 20:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az még kimaradt,hogy 12 éves lány vagyok.
2012. aug. 21. 20:44
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Együtt érzek veled, de hidd el, hogy anyukádnak sem lehet könnyű együtt élni egy alkoholistával. Gondolom megromlott a viszonyuk és azért kacsingat anyukád félre.(ami persze nem helyes)

Ezt igazából nem neked kell megoldani, hanem a szüleidnek. Főleg, hogy apukád tud róla..., le kellene ülniük megbeszélni a dolgokat.


112 évesen elhiszem, hogy nehéz!

Remélem megoldódik a problémátok, úgy hogy mindenkinek jó legyen.

2012. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

"112 évesen elhiszem, hogy nehéz! "


Igen ennyi idősen biztos. :) :) :)

2012. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%

"Nagyon szeretnék tanácsokat kérni,"hogyan szedjem szét őket",hogyan álljak bosszút,vagy hogyan strapáljam ezt végig."


"8,5e dináros mobilt,erre ez az ember meg csak ugy,gondolkodás nélkül megvette nekem."


Vett neked drága telefont, és te még ezek után "áskálodsz" ellene? Mélységesen szégyeld magad!!!!!


Az ajándék persze jó volt mi??? Azt elfogadtad, használod!!!

Ennyi idősen, hogy lehetsz ilyen rosszindulatú, hogy gonoszkodni akarsz?

2012. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy 12 éves gyereknek ne ess már neki, könyörgöm! Felnőtt létedre lehetne több eszed!


Gondolom, hogy nem lehet egyszerű, de ezt a szüleidnek kell megbeszélni egymással. Te nem választhatod szét őket.

2012. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Semmiképp ne avatkozz bele, ez anyukádék dolga.

Megmondhatod neki, hogy zavar, ha kevesebbet foglalkozik most veled, de nem több.

Ha nem boldog apukáddal, arról nekik kell dönteni, hogyan tovább. Valószínűleg nem történt még semmi az illetővel, vagy ha igen, nem fog sokáig tartani, hisz mindketten családosak. Egy kicsit most boldognak érzi magát anyud, ne sajnáld tőle.

Neked hogy esne, ha beleszólna, kivel barátkozol, majd kivel jársz későbbb?

2012. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A virágkereskedő az egyik legjoban kereső maszek. Anyukád is megkeresheti a maga pénzét. A fickó valószínű a pénzére bukik, de az is lehet, hogy anyukád spontán pénzeli, hiszen van miből. Gyanítom, hogy éppen emiatt ő tartja el a családot. Emiatt is hiheti, hogy neki még ezt is szabad. Mielőtt apukádnak szólnál, beszélj anyukáddal. Ha nem tudsz vele zöldágra vergődni, menj neki a pasasnak és mondd meg neki, hogy hagyja békén az anyukádat, mert megmondod az apukádnak. Azt pedig ki ne hagyd, hogy megmondod a feleségének is. És ha me tágít, monmdd is meg. Nyomozd ki, hol lakik és számolj be a történtekről.
2012. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne avatkozz bele a felnottek dolgaba, beszelj anyukaddal hogy foglakozzon tobett veled es esetleg kerd meg hogy probalja elmagyarazni miert tortennek igy a dolgok.
2012. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bocsi..de ki az a nenám?
2012. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Penszy ***** válasza:
szerintem a nénje,de csak tipp :)
2012. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!