Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 4 éves lányunk egyszer...

A 4 éves lányunk egyszer meglátott minket együttlét közben és azóta ha az apjával kettesben vagyunk, folyton hisztizik, ez normális?

Figyelt kérdés
Olyan gyerek, aki minden pillanatban a közelünkben akar lenni és sajnos nyár végén egyik este is ez történt, mikor mi azt hittük, hogy már alszik késő este, ő "leskelődött" utánunk, nagyon kellemetlen volt, azonnal visszavittem aludni és próbáltam elterelni a figyelmét (felújítottuk a lakást és nem volt még visszatéve az ajtó, csak függöny). Azóta, mikor az apjával kettesben vagyunk a szobában, folyton be akar jönni és hisztizik, meg sír. Ez ellen mit lehet tenni? Valaki volt már hasonló helyzetben?
2012. okt. 17. 20:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
szerinem nem értette azt amit látott. kérdezz rá,hogy kiváncsi-e valamire,vagy hogy miért akar mindig bemenni
2012. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
66%

Igen én. Kicsiként. Amikor anyuékat megláttam körülbelül annyi idősen mint a kicsi lányod.

Ugyanez volt velem is. Sírtam üvöltöttem, hogy ne csinálják!

Valószínűleg azért mert attól féltem hogy anya és apa bántják egymást.Legalábbis belőlem ezt hozták ki azok a dolgok.

Aztán úgy 7-8 éves koromban már nem érdekelt. De addig végig bőgtem az ilyen alkalmakat. Anyuék azt csinálták, hogy délután intézték el, vagy kora este, amikor tesóm még rámért. Ha ez nálatok megoldhatatlan, akkor amíg a kicsi oviban van? Vagy halkan csinálni miközben alszik.



19/L

2012. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Ez hülyeség, hogy ennyi idősen nem fogja fel, amit lát. Én 3 évesen rá voltam bízva az akkor 19 éves nagybátyámra, meg a barátnőjére és amíg azt hitték, alszom, nekiálltak tapizni egymást, meg vetkőztetni a nappaliban. Kimentem cumival a számban és tisztán emlékszem a mai napig az egészre.
2012. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet hogy azt hiszi, a párod bántott téged? Meg kéne kérdezni, hogy mit gondol arról amit látott! Esetleg azt mondani, hogy csak játszottatok... nem tudok más megoldást sajnos:)
2012. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is azt, hiszi, hogy bántottátok egymást, kérdezz rá!
2012. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Igen, utána megkérdeztem, de nem válaszolt semmit, mondtam, hogy jólvan, nincs semmi baj, ezután elaludt. De mégis egyszerűen nem hagy minket a hálószobában, mikor meglátja, hogy bent vagyunk, akkor elkezd hisztizni, sikít, hogy menjünk ki. Nekem ez ijesztő, mert most már szinte mindennap megcsinálja. Az apjával pedig agresszív lett, múltkor lelökte a kameráját és közben sikítozott.
2012. okt. 17. 20:16
 7/32 anonim ***** válasza:
74%

Bizony. Az ilyen kicsi gyerek nem érzékeli, hogy ez jó nektek, erőszakos és ijesztő dolognak látja. (Egymás taperolása meg vetkőztetése nem ugyanaz a látvány, mint maga aközösülés, ezeket ő maga is átéli, tehát sem az érintés, sem a vetkőzés még nem olyan ijesztő neki! Óriási különbség!)


Nem akarlak elkeseríteni, de sajnos elképzelhető, hogy nem ússzátok mega gyermekpszichológust... és ha már... akkor jobb előbb, mint később. Ezt ti nem feltétlen tudjátok kibeszélni belőle...

2012. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Vagy azt hiszi a kicsi, hogy bántottátok egymást, vagy féltékeny.

Beszélj vele. egy 4 évessel már lehet.

2012. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%
Te jó ég, szerintem keressetek fel egy pszichológust, mer később gondok lehetnek majd emiatt a szexuális életében. Sok ilyenről hallani. Jobb, ha most megbeszéli egy szakemberrel a dolgot, mint, hogy később bajok legyenek. Akkor nehezebb segíteni, mert valószínűleg nem is fog rá emlékezni, mi a gond.
2012. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
31%
*mert
2012. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!