Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolattartási időszakom...

Kapcsolattartási időszakom pont a hosszú hétvégére esik. Mennyi ideig lehetnek nálam a gyerekeim?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy vasárnapig, mint rendesen.
2012. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Miért tőlünk kérdezed ?

Gyerekeknek van anyjuk, vele beszéld meg.

Haragba nem lehettek, mert van közös gyerekeitek,akik míg éltek összeköt benneteket.

2012. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnél többet a gyerekeiddel lenni beszéld meg az anyukkal. Lehet ő sem bánná de néma gyereknek az anya sem érti a szavát.
2012. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy az anyával ezt nem lehet megbeszélni?
2012. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Ez megbeszélés kérdése. Mi honnan tudjuk?

Amúgy sosem értettem, hogy mi a fenéért kell ezt egyáltalán szabályozni? A természetes az lenne, hogy a gyerek érdekét nézve akkor vinné el apuka, amikor akarja, és lehetősége van rá. Anyuka meg örülhetne, hogy az apa foglalkozik a gyerekkel, és addig ő tud magával foglalkozni.

2012. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

5: Mert van, ahol a láthatás nem a kapcsolattartásra való lehetőség és a gyerektartás nem a neveléshez hozzájárulás, hanem a személyes bosszú és sértettség levezetésére szolgál.

Mondjuk lehet, hogy a kérdező normális, csak a volt nej kissé idegbeteg és minden percért hisztizik. Nálunk a váláskor a bíró mondta, hogy vannak akik 5 perc miatt rohangásznak a rendőrségre meg a bíróságra (nálunk rugalmas a láthatás).

2012. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A hiszti igaz! Gyerekek nem akarnak hazamenni. Aki meg jóban van az ex-szel, örülhet. Azt szerettem volna tudni, hogy hétvégének minősül-e a hosszú hétvége is?? Nem kell rögtön arról beszélni , hogy van anyjuk. Bár lenne! Félévente egyszer -kétszer van az országban és mindenről rinyál. Elhelyezési per folyamatban. Gyerekek gyámhivatali segítséget is kértek. de ez csak egy egyszerű kérdés volt.
2012. okt. 21. 14:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha az elhelyezési per folyamatban akkor, közös felügyelet van még. Így amit az egyik szülő megtehet azt a másik is.
2012. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Másodfokú ítéletbe anya kapta meg a gyerekeket és el is húzott az országból gyorsan.
2012. okt. 21. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!