Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bármit csinálok,...

Mit tegyek? Bármit csinálok, az másoknak sohasem jó.

Figyelt kérdés

Ha van valami gondom, ami nem olyan nagydolog, csak az ln szememben az, értem ezalatt az ilyen "tetszik egy srác, de ő észre sem vesz engem" és hasonlók, mindenki gyerekesnek titulál és beszólogatnak, hogy ne aggódjak, majd lesz nagyobb gondom is az életemben.

Viszont ha komoly vagyok, akkor meg az a bajuk, és azt mondják, milyen flegma lettem, amiért nem röhögök velük az idiótaságokon.

Mit csináljak? Már sehogy sem érzem jól magam, néha már az utcán is, mikor barátnőm vagy valaki mond egy viccesebb dolgot, nem merek röhögni, csak egy picit mosolyogni, mert ha leállnék az utca közepén röhögni, mindenki hülyének nézne.

Mit csináljak?

15/L


2012. okt. 21. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hejj, nehéz a kamaszkor :)
2012. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tanulj és okosodj
2012. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Légy önmagad,ne másoknak akarj megfelelni.
2012. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Találd meg önmagad és légy az, aki vagy. Semmi szükség másoknak megfelelned!
2012. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát találd meg a középutat. Ha vihogsz mindenen és borzalmasan viselkedsz, nyilván gyerekesnek tartanak. Ha karót nyelt, nyilván túl műnek és unalmasnak!

Találd meg a középutat. És Önmagadat. Valamint ne foglalkozz másokkal, senki sem tökéletes!

2012. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!