Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy nagyon szerettetek volna dolgokat, gyerekkori vágyakra gondolok pl, és másoknak körülöttetek sikerült az a dolog, csak nektek nem?

Figyelt kérdés
Pl nagyon vágytam gyerekkorom óta egy akváriumra, az volt a hobbim, nagyon szerettem. De nem lehetett sajátom, végül lett egy 10 literes. Barátnőmnek megtetszett a dolog, és anyukájától kapott egy 100 litereset.. Én segítettem neki amikor tisztítani kellett. Ez csak egy buta példa, meg gyerekkori dolog, de most is vannak vágyaim, amiket nagyon szeretnék, de nem jön össze, a barátaimnak pedig igen, épp ezek a dolgok. Itt nyűglődöm, nem tudok kitörni pedig anno gyerekkoromban tehetségesnek mondtak, már ebben sem hiszek. Vannak ilyen dolgok a ti életetekben is?
2012. szept. 9. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Voltak,vannak lesznek.

Csak ilyennek van tele az életem.

2012. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, én is úgy érzem, hogy egy semmi a eddigi életem, de szeretek élni, és ez tartja bennem a lelket.
2012. szept. 9. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nem csak gyerekkoromban. Az volt az egyik legborzasztóbb periódus az életemben, mikor mindenki dolgozott én meg munkanélküli voltam, persze a többiek protekcióval kerültek be mindenhova, csak nekem az nem volt. Nagyon szar érzés volt, hogy bár formálisan mind ugyanúgy, ugyanonnan indulunk de mégsem... Azért az anno elég nagy arcon csapás volt nekem, hogy akartam is dolgozni, később ki is derült, hogy jól dolgozom, és még sem kellettem senkinek...
2012. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
At egész életem ezzel van tele :)
2012. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!