Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttél rá, hogy a párod...

Hogy jöttél rá, hogy a párod megcsalt?

Figyelt kérdés

Elutaztam pár napra, nem is gyanítottam semmit, amíg takarítás közben óvszercsomagolás maradványát találtam az ágy alatt. Mi nem használunk...Őszintén azt hittem ilyen csak a mesében van...még nem tértem magamhoz. A saját ágyunkban...

Mások hogy jöttek rá? Akár férfi, akár nő.


2012. okt. 21. 18:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem jöttem volna rá magamról ha nem mondják páran hogy látták ezzel meg azzal..szóval nekem csiripelték a madarak.De magamtól nem jöttem volna rá..
2012. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ha nem bukik le ilyenen én sem jövök rá. Persze így utólag már gyanús ez-az, de megbíztam benne.
2012. okt. 21. 18:28
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Elutaztam anyukamhoz par napra. Aztan hogy meglepjem egy nappal korabban indultam haza. Keso este ertem haza, csendbe mentem be hogy ne ebreszem fel de nem aludt. Epp rajta kaptam.
2012. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is nála találtam a mellettem tartott barátnőjét! Kiderült hosszú hónapok óta.

Csiripelték nekem is, gyanakodtam, de nem szóltam. Szó nélkül állítottam be mindig!

2012. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo

Beszeltel vele?

Amikor a ferjem elutazott az egyik baratnomnek "kolcson adtam a lakast" par orara.

2012. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
3-as micsináltál? Meg akik szintén rájöttek így micsináltak? Én csak kíváncsiságból olvasom a kérdést de empatikus vagyok és bele sem merek ezekbe gondolni...:S
2012. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele és mivel minden este beszéltünk és állítólag minden este a határidős munkáját csinálta otthon be sem próbálkozott azzal, hogy kölcsönadta a lakást. Meg azt elmondta volna. Amikor rákérdeztem és megmutattam mit találtam már nem is próbált hazudni, talán ez még a jobbik eset, mint kismillió ostoba mese.

Mondjuk a konkrét rajtakapásnál ez még mindig jobb, azt el sem akarom képzelni milyen lehet.

2012. okt. 21. 18:40
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a 4-es válaszoló voltam.

Épp takarítgatott a nő a volt páromnál, aki mellesleg a barátnőm volt. Mivel róla csicseregtek a madarak, mikor benyitottam rögtön tudtam, hogy minden igaz, amit eddig hallottam.

Kínomban csak annyit tudtam kérdezni, hogy takarító nőt is fogadtál?

Pislogtak rám, a volt párom próbált hebegni-habogni valamit, de nem tudott.

Kértem ne fáradjon, úgyis időszerű volt már, hogy békén hagyjuk egymást, de gusztustalanak és remélem a tükörbe szembe köpik magukat helyettem is.

A szivem szakadt meg, az első nagy szerelmem volt! Azt hittem belehalok, sőt, egy kicsit bele is haltam.

Aztán még jött, kapálózott, megkérte a kezem. Inkább a városból is elköltöztem.

2012. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:) épp egyszerre írtuk,hogy abba bele sem merünk gondolni,hogy rajtakapni...jézusom.

Na de a Te helyzeted sem egyszerű,most mi lesz vagy mi volt,mit mondott és hogy? Ez is nagyon kemény azért.:(

2012. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Megmondtam, hogy el lehet húzni a csíkot a lakásból, max 1 hetet kap. Nem bírom ezt megbocsátani, belehazudik a képembe, a lakásunkba hoz fel valakit, miközben minden tökéletesnek néz ki. Még csak az sem volt, hogy probléma van és szenved vagy elhanyagolom. Sose mondott semmit, épp ezért sose gyanakodtam. Azt mondta csak egyszeri alkalom volt, éjjel elment meginni valamit és ott találkoztak és soha többé. Hát köszönöm, de ebből nem kérek.

Ráadásul még mindig ugyanaz az ágynemű volt felhúzva, amit én húztam fel utazás előtt. Még jó, hogy pont nem aludtam benne, mert menten elhánynám magam, az biztos.

2012. okt. 21. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!