Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy a megcsalt...

Van olyan, hogy a megcsalt fél a (mikor lebukik a másik) könnyedséget érez, mintsem mást?

Figyelt kérdés
Persze harag is van bennem, de inkább megkönnyebbülés.

2012. szept. 17. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Én.

Majd 9 évig voltunk együtt a vőlegényemmel,de már szerintem csak megszokásból.Mikor lebukott haragudtam,de mégis örültem és nem bánkódtam.Jó volt lezárni és csak azt sajnáltam hogy nem hamarabb csalt meg.Tudom ez jó nagy marhaságnak hangzik de tényleg ezt éreztem és ez nem változott azóta sem.

2012. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok vele egyedül. De ennek vajon mi az oka?
2012. szept. 17. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha már tudta, hogy ez a kapcsolat nem működött. Így nem neki kellett meghozni a végső lépést.

Ilyen esetre a legjobb léleknyugtató ez szerintem : http://www.youtube.com/watch?v=sbDCWRH4dSs

2012. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A második válaszoló jól megfogalmazta :)

Amugy én sem tudtam az okát,de igy hogy olvastam igaza van a kedves kettesnek. :)

2012. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Az az oka, hogy kapcsolatfüggő vagy és megszokás miatt nem tudod kidobni, inkább szenvedsz egy ócska kapcsolatban ahelyett, hogy merítenél erőt és kitennéd a szűrét. Kifogást keresni mindig könnyebb, mint az igazságot kimondani.
2012. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaj ez a kapcsolat függő duma. Ha nem tudsz értelmeset írni, inkább ne írj semmit!
2012. szept. 17. 22:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs pedig ez az igazság. Én 1 percet nem tudok olyannal maradni, akivel már halott a dolog.
2012. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen, olyanról is tudok, akit a férje elhagyott egy másik nőért, és amikor bejelentette, hogy válnak, a nő megkönnyebbülést érzett.
2012. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ezt érzed,valószínűleg már közömbös vagy iránta, vagy nem szereted már.

Mert ellenkező esetben olyan fájdalmat éreznél, mintha kést forgatnának a szívedben...tapasztalatból írom.

2012. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!