Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit nehezebb elengednetek? A...

Kit nehezebb elengednetek? A párotokat vagy a családtagjaitokat?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy hónapra elmegy az illető máshova dolgozni vagy neked kell elutaznod mert soksok kilométerre tanulsz, és csak havonta jársz haza szituációkra gondolok. Főként azoknak szól, akinek van normális párkapcsolata és családja is, de olyanok véleménye is érdekel, aki csak bele tudja magát képzelni..:)


Én a családomtól válok meg nehezebben, páromtól könnyebben, pedig nagyon szeretem.


2012. okt. 22. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon fiatal vagy még és a szüleiddel élsz,ez most igy természetes... Ha majd együtt élsz valakivel aki a MINDEN-t jelenti a számodra,máshogy fogod gondolni :) ... és az is úgy lesz jól !
2012. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszek különbséget, nekem a párom is a családom. Egyébként ha munka miatt kéne távol lennem erőt adna hogy érte is teszem, így könnyebben megy.
2012. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A páromtól. Nagyon szeretem a szüleimet, de már több, mint 10 éve nem velük élek, hanem a párommal. Mivel nem találkozunk minden nap, nem lenne nagy változás.
2012. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

lazán eleresztek bárkit.

az emberek jönnek-mennek az életünkben ahogy nekik tetszik és ez ellen max. annyit tehetünk hogy kizárjuk őket a legmélyebb dolgokból, hogyha lelépnek, ne okozzanak túl nagy fájdalmat.

2012. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Első..félig meddig igazad van:) nem velük élek, mert havonta egyszer jövök haza 1 napra, de valóban nagyon kötődöm. 21 éves vagyok:)


Köszönöm mindenki válaszát:)


A kérdést egy mai jelenet inspirálta, ahol nagyon nehéz búcsút vett egy családapa a feleségétől és a fiától. És bár csak néző voltam, kíváncsivá tett:)

2012. okt. 22. 15:17
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Könnyen elengedek bárkit, szeretem a páromat és családomat is, és lehet "gonoszul" hangzik, de különösebben egyikükre sincs szükségem.
2012. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

21 éves voltam, mikor elköltöztem a szüleimtől, 22 voltam, mikor még messzebbre költöztem, és sokszor fennállt, hogy csak havi egy-két alkalommal találkoztunk. Ez most is így van. Idővel kirepülünk a fészekből, ez szerintem az élet velejárója.

Most már a barátomat hiányolnám inkább, vele élek, vele alszom el... stb. Tíz éve viszont még biztos a szüleimet hiányoltam volna jobban.

2012. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A páromat nehezebb. Egyszer olvastam egy regényben, hogy a szülőkről elég tudni, hogy jól vannak, annyira nagyon azért nem hiányoznak, de az ember szerelme nagyon tud hiányozni fizikailag is. Egyetértek ezzel, anyuéktól amúgy is külön lakom (a barátommal), kb. 2 hetente látogatom őket, nekem ez bőven elég, pedig teljesen jóban vagyunk.
2012. okt. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A páromat nehezebben. Pedig nagyon anyás vagyok, régebben szinte össze voltunk nőve. De aztán elköltöztem a páromhoz, a családtagokat kb. egy hónapban egyszer látom, hiányoznak is, de a páromat egy hétre is nehezen engedném el.
2012. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöööm:)
2012. okt. 22. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!