Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?...

Szerintetek kinek van igaza? Nem tudok minden reggel így felkelni.

Figyelt kérdés

Én lettem leoltva az egész család által, mert szóltam a cigifüst miatt..Hogyan győzhetném meg őket, hogy legalább a házban ne szívják?

Kijövök a szobából és az első dolog, ami szembejön velem az a rohadt füst. Anyám engem szid le, hogy ne járkáljak oda és nem kell beszívnom. Mamám azt mondja, hogy az hülyeség, hogy nekem károsabb a füst, mint nekik, mert az orvosok is cigiznek..totál hülyeség az egész. Ki vagyok borulva, hogy nem mehetek ki a szobámból, az udvarra, az utcára, iskolába..mert megfulladok. Legalább itthon ne kellene beszívnom, de neeem, még engem röhögnek ki, hogy én látom hülyén a dolgokat. Valaki tud valami megoldást? Beszélni nem tudok velük erről, mert meg sem hallgatnak.

19L


2012. okt. 23. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod, a saját házukban csinálnak, amit akarnak...én is szívtam jó pár évig a füstöt, apámat sem érdekelte, hogy mindenki mást is mérgez vele. Aki évtizedeken át füstöl, az nem fog megváltozni, ha ennyire nem akar. Ráadásul beveszi minden a szagot, lerakódik a tárgyakon.
2012. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég undorító és önző viselkedés. De ez nem fog változni, csak akkor, ha külön költözöl.
2012. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű, hogy neked van igazad, de sajnos olvasva, hogy milyen reakciójuk van, amikor szóltál, valószínű a helyzet nem fog változni. Költözés lesz a megoldás.
2012. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked is önző, önpusztító, buta szüleid vannak, mint nekem. Szerencsére már nem tartózkodom itthon sokáig. Addig is minden reggel átszellőztetem a lakást, csak azután fürdök. Akkor mosok hajat, ha nincsenek itthon. A kabátomat a szobában tartom stb...Így lehet túlélni ezeket az idiótákat.
2012. okt. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mi 3-an vagyunk. anyám és testvérem dohányzik, de senki nem a lakásban. régebben anya a konyhában dohányzott nyitott ablaknál, de már jópár éve kiszokott az erkélyre és ott dohányzik. csak kivételes esetekben gyújt rá bent a lakásban, de az meg 1-1 alkalom egy hónapban.
2012. okt. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is így volt, de mivel nagyszüleimnél laktunk világ életemben ezért mára már sikerült meggyőznöm nagymamám, hogy ne engedje, és mivel övé a ház ki lett tiltva anyám is meg nagybátyám is az udvarra. A te esetedben tényleg a költözés a megválás, csak persze írni könnyű mint megtenni. Beletelt nekem is pár kérdésbe, míg rászántuk magunkat párommal....
2012. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amint tudsz költözz el, mert ha ennyire nincsenek tekintettel az amúgy teljesen jogos kérésedre, akkor nem is fognak megváltozni.


Én mondjuk be is szólnék nekik naponta, hogy alig várom hogy elköltözzek de utána rájuk se nyitom az ajtót, ha gyerekem lesz ilyen büdösen a közelébe se mehetnek majd.

2012. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!