Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes levél copy+paste?...

Szerelmes levél copy+paste? Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Ti hogyan reagálnátok, ha egy friss kapcsolatban kapnátok a párotoktól egy szerelmes levelet, és kiderülne, hogy a 90%-át egy könyvből másolta ki? Értékelnétek a gesztust, vagy szívesebben látnátok saját szívből jövő gondolatokat (mégha azok rövidebbek is), vagy feljelentenétek szerzői jogsértésért?

2012. okt. 23. 23:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%

Ezen a feljelentésen meghaltam a röhögéstől. Nem hiszem el, hogy ez eszedbe jutott! :D

Amúgy én nem vagyok ez a szerelmes leveles, meghatódós típus, de azért biztos értékelném a gesztust.

2012. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
66%

én tuti feljelenteném.


amúgy a feljelentés nem állná meg a helyét, mert gondolom, nem mondta, hogy ő írta, és gondolom, hogy nem terjesztette üzletszerűen.

2012. okt. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy bejött, kellett valami poén a végére :)

Furcsán érintett a dolog, mert szép gesztus, kedves, jól is esett, de mégsem saját gondolatokat tükröz a levél, és így nehéz jobban megismerni a másikat. Fogalmam sincs, mit reagáljak, gondoltam poénból visszakopizok valami hasonló szépet :D

2012. okt. 23. 23:43
 4/41 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem jöhet valami szívből úgy is, hogy ha nem mindent saját maga talált ki az illető.

Nem az számít, hogy tud e fogalmazni, hanem az, hogy mit érez.


Az, hogy igyekezett, már önmagában plusz pont.

2012. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
5%
Ha nem jelöli meg a forrásait, akkor plagizál. Ebből azt vonnám le, hogy jellemtelen ember. Ha megjelöli a forrásait vagy a saját gondolatait, érzéseit írja le a saját szavaival, annak örülök.
2012. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
78%
Megírnám helyette. Ha úgy se tetszik, akkor már tényleg feljelenteném!
2012. okt. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%
Jó ötlet a visszakopizás, de légyszi, kezdd úgy a leveledet, hogy "sokat gondolkodtam, feljelentselek-e .....(szerelmetes idézet) :D
2012. okt. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
93%

akkor OK, a másolás, ha az illető úgy érzi az fejezi ki őt. esterházy péter pl egész fejezetet vett át mástól és beillesztette könyvébe :).


ha kicsit bátrabb lenne csinálhatná azt is, hogy beleír. kicsit kijavítja, ahol az eredeti szöveg nem fejezi ki őt igazán :D

2012. okt. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
93%
Szegény fiú, először biztos szerenádozni akart neked, de nem tudta, milyen számlaszámra kell fizetnie az artisjus (vagy mi) szerzői jogvédőnek. :)
2012. okt. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék, hogy mit reagálnátok, ha a kapcsolat egyébként jó, csak még friss (3 hónapos), viszont szépen alakul, tervezgetünk, csiszolódunk egymáshoz.


Ti hogyan reagálnátok?

2012. okt. 23. 23:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!