Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már, hogy az exet...

Érezted már, hogy az exet jobban szerette a párod?

Figyelt kérdés
Voltak olyan megnyilvánulásai, elszólásai?
2012. okt. 25. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha ezt érezném (éreztetné) ott vmi nagy nagy gubanc lenne...!
2012. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerencsére még nem volt ilyen..
2012. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele,ha úgy érzed,hogy nem igazán szeret Téged?
2012. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
79%
Nekem sajna volt benne részem, hogy elszólta magát de volt olyan is mikor összetévesztett vele, hogy milyen jó volt itt meg ott és én meg mondtam neki hogy én nem is voltam ott erre ő hogy jaa.. :S ez kapcsolatunk elején volt ez s azóta mogorván mondja hogy nem érdekli ha valami feljön az exel kapcsolatban azért mégis 3-3,5 évig voltak együtt s egyik napról a másikra jött össze velem őt meg elhagyta.
2012. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

számomra is érthetetlen

ha ezt érezteti veled,minek vagy vele?

én csak olyannal találkoztam,aki szapulta az exét,bár lehet rátett egy-két lapáttal

2012. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha érezteti Veled, vagy csak egyszerűen érzed a mindennapokban, hogy jobban szerette a párod az exet, akkor el kell rajta gondolkodnod, hogy akarsz-e vele maradni. Mennyire tudod ezt tolerálni ?

Mennyire figyel Rád ? Akar Téged és tesz is érted ?


Az érzelmeit nem tudja befolyásolni, viszont nem mindegy mennyi energiát fordít arra, hogy közelebb kerüljön Hozzád, jobban megismerjen, elfogadjon, megszeressen.


A másik dolog, ha valaki előttem szidja az exét, én nagyon elgondolkodnék a folytatáson, mert legközelebb engem fog szidni a következő párja előtt.

2012. okt. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, hányszor kezdte úgy a mondatot: "Amikor Anita és én..." Nem ezért lett vége, de ez is beleszámított a szakításba. Azóta is fel szokott hívni, én pedig úgy szólok bele a telefonba, hogy "Ez nem Anita telefonja". Szerinte nem beszélt róla sokat.
2012. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én éreztem már ezt. Sokszor gondolom azt, hogy azért lettem én a felesége mert akit/akiket igazán akart volna annak nem kellett. Nem érezteti ezt velem, soha nem is emlegeti őket, és valamiért mégis van ilyen gondolatom. Valamiért olyan én vagyok a szamár érzésem, pedig tényleg mindent megtesz értem. VAlószínűleg van ennek valami magyarázata csak nem jöttem még rá, hogy mi a fenétől érezhetem én ezt. Volt előtte sok másik pasim, volt másik férjem is, érdekes, másoknál ilyen meg sem fordult a fejemben. Mitől lehet, bár valaki tudná rá a választ!
2012. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A párom és az exe 8 évig voltak együtt, de sose hívott az ő nevén, vagy tévesztett össze eseményeket. Persze mesélt olyan dolgokról, amiken együtt voltak (pl. nyaralás), de az exét sose emlegeti közben. Én az exemmel 5 évig voltam, én se hívom őt az ex nevén, és egyikőnk sem sírja vissza a régit. Biztos rossz lehet, ahol ilyen van. Nem mindegy, hogy véletlen elszólások ezek, vagy vágyakozik utána.
2012. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodnak vannak ilyen ex-es megnyílvánulásai,akkor valamiért még kötődik hozzá.Engedd el,jobban jártok mindketten.
2012. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!