Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy anyát vagy...

Hogy lehet egy anyát vagy apát gyűlölni, nem szeretni? Többször olvasok itt ilyeneket, és nem tudom megérteni, nekik köszönhetitek az életeteket!

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 15:52
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kérdezek én is valamit tőled:

Hogyan tudnád szeretni az az apádat, aki minden nap részeg,nem dolgozik, egész nap fekszik, állandóan ordít, megver például azért mert a másik szobában köhögsz és nem tud aludni?

Hogyan szeretnéd az anyádat, aki miután apád meghalt nem tud egy hónapig sem pasi nélkül élni és hazahoz egy ugyanolyan embert mint apád volt?

Megköszönném ha válaszolnál!

2012. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én szerencsére szeretetben nőttem fel, nem tapasztaltam ilyeneket amiket írtok!
2012. okt. 25. 17:33
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Visszakérdezek: Hogy lehet a saját gyerekednek azt mondani,vagy éreztetni vele,hogy bárcsak meg sem szülted volna??? Hogy lehet nem szeretni a saját gyerekedet,nem törődni azzal,akit a legjobban kéne szeretned,mert a saját véred??? Mert az én anyám ezt mondta és éreztette velem,mióta az eszemet tudom.Nekem mindig apukám volt az,aki törődött velem,anyám volt,hogy otthagyott este a lakásban az 1 hónapos öcsémmel,amikor összesen 6 éves voltam,hogy vigyázzak rá,neki dolga van...Szerinted hogy kellene egy ilyen embert szeretni??
2012. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy ilyen emberek, ilyen szomorú történetek léteznek :(
2012. okt. 25. 17:39
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
ez azért nem ilyen egyszerű... örülj neki, hogy neked sem apud, sem anyud nem adott rá okot, hogy gyűlöld... de nem mindenki ilyen szerencsés...
2012. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Szomorúnak szomorú, csak éppen nem lehet semmit tenni. Vagyis inkább senki nem tesz semmit. Nem állítom, hogy a környezet hibája akik úgy tesznek mintha semmit nem látnának, mivel a hatóságok sem tesznek semmit, és ha mégis egy gyerekotthonban sem hiszem hogy jobb lenne az élet. Mégsem hiszem, hogy nem lenne megoldás, csak éppen változtatni kellene dolgokon. És mondjuk több pénzt fektetni ebbe, és kevesebb segélyt kiosztani oda, ahol már a hatodik gyerek születik ilyen körülmények közé.
2012. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Bemutatlak az apámnak, aztán megérted...
2012. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatni tökéletes családban nőttem fel. Mégis van képem más családokról, mert beszélgetek emberekkel, illetve néha vendégségben vagyok. Így lehet elképzelni.

Mert nem csak az én apám és anyám létezik, hanem sok más is - és nagyon nem egyformák az emberek.

2012. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

én is bemutatnám neked az apámat, de elég lenne, ha csak mesélnék róla.

hálás vagyok anyámnak, hogy még azelőtt elváltak, hogy az az szemét tönkretehette volna az életemet.


édesanyámat nagyon szeretem. korábban nehéz volt megérteni ha valamelyik ismerősöm utálta az anyját, de ilyenkor mindig apámra gondoltam, és máris értettem miről beszél.


megcsinálni a legkönnyebb egy gyereket. utána felnevelni az igazi meló!

2012. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Csak ismételgetni fogom a többieket,úgyhogy csak annyit mondok,hogy örülj annak,hogy értelmes családban nevelkedtél,ez sajnos nem mindenkinek adatott meg.Az én apám is iszik és nagyon mélypontra juttatott ezzel nemcsak engem,hanem maga körül szinte mindenkit.De én nem voltam olyan szerencsés,hogy elváljanak a szüleim,így végig kellett tengődnöm a gyerekkoromat ezzel a vadbarommal.Szerencsére már vége.
2012. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!