Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye ti sem adnátok fel az...

Ugye ti sem adnátok fel az életeteket?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok, a párom 27 éves.

Ő kertépítő én római katolikus kántor.

Ma nagyon összevesztünk, mert kitalálta, hogy megyünk Angliába, mert ő itt nem keres jól (200-at keres) és neki elege van.

Én mondtam neki, hogy a helyében nulla nyelvtudással nem indulnék neki, mire ő elkezdte, hogy de őt igenis meg fogják magyarul is.

Ráadásul nekem kialakulóban van egy másik kántori állás 280ezres nettó fizetéssel. (most 50-70 körül keresek).

Erre azt mondta, hogy hagyjak itt mindent, majd ő eltart.

Mondtam, hogy azt már nem!

Kiakadt és mondta, hogy akkor lehet mosogatni Angliában.

Ezek után komolyan a szakításon gondolkodom.

Azt tudni kell róla, hogy sátánista és gyűlöli a kereszténységet.

Szerintem ha kimennék, azt tenne velem, amit akar.

És úgy vagyok vele, hogy a válság ott is utolérne minket, ráadásul az itthoni leendő 280-amnak és az ő 200-ának sokan örülnének.

Én ezt megbecsülném a helyében.

Ja és én ugyan beszélek spanyolul és angolul is, de soha nem hagynám itt a hazai biztosat a kinti bizonytalanért!

Még valami: én diplomás vagyok, ő szakmunkás érettségi nélkül.


2012. aug. 20. 21:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Ő sátánista,te római katolikus kántor.Hogy jöttetek ti össze?!Mit láttál benne?


Egyébként igazad van,igy a kettő fizetés tök jó,lehet belőle boldogulni!Maradj itthol,ne menj sehova!

2012. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a köztetek lévő nagy különbségek sajnos elég sűrűn előfognak még jönni érzésem szerint és a leírtak alapján is. Gondold meg jól, hogy vele maradsz-e, mielőtt még komolyabbra fordulna a dolog. (Házasságra, gyerekre gondolok)
2012. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kapcsolatotokban ez a kiutazás téma már csak olaj a tűzre, itt nem ez a fő probléma, hanem hogy a személyiségetek annyira különböző, hogy ennek a kapcsolatnak meglátásom szerint nem sok jövője van
2012. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha megkapd a másik állást akkor kettőtök fizetése majdnem 500 ezer Ft. Ebből még bőven félre is lehet tenni. Mégis mit akar csinálni kint angol nyelvtudás nélkül.


"Még valami: én diplomás vagyok, ő szakmunkás érettségi nélkül."

Szerintem ehhez semmi köze a végzettségnek inkább hozzá állás kérdése.

2012. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ezek a dolgok,gondolatok ("Szerintem ha kimennék, azt tenne velem, amit akar." ) felmerültek benned,csak idő kérdése a szakítás. Te döntöd el,hogy most teszel pontot a kapcsolat végére vagy "elszenvedtek-e" egymás mellet még egy darabig. Nem értem mi a problémája a fizetésével,egy szakmunkásnak (és ezt nem lenéző értelemben mondom) ez egy nagyon is tisztességes fizetés. Sok diplomás nem kap ennyit. Ha jól belegondolna,nyelvtudás nélkül kint sem keresne jobban,ott se jönne ki jól a fizetéséből,mert lehet,hogy elsőre többnek tűnik,de ha pl. meglátja az albérleti díjakat,rögtön nem lesz olyan. Szóval én nem jósolok nektek közös jövőt,de mélyebben nem látok bele a kapcsolatotokba. A kérdésre válaszolva: én biztos nem mennék.
2012. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha átolvasod, amit írtál, remélem te is arra jutsz, ami nekem ugrott be elsőre: nyúlcipőőőő!
2012. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

1-es, csak annyi a közös bennünk, hogy én Goth vagyok, ő Metálos.

3 éve vagyunk együtt.

Én se mennek ki...

2012. aug. 20. 21:58
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Te jó Isten.

1, a kapcsolatotokra

2, hogy kevesli a 200 nettót.

3, ennek hosszú jövője nem lesz, ha ennyire másban gondolkoztok

2012. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Dobd a francba, ebből nem lesz semmi.
2012. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

1.-es vagyok!

Ha csak ennyi a közös,az édes kevés!Jobb lesz ebből kiszállni,mig nem késő...

2012. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!