Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyát, hogy...

Hogyan vegyem rá anyát, hogy a barátomnál aludhassak?

Figyelt kérdés
anyukám a múltkor amikor még a srác nem volt a barátom azt mondta ,hogyha hazahozom bemutatni ott aludhatok.most összejöttünk és már nem engedi.hiába ígértem neki,hogy nem lesz szex.16éves vagyok és szerinte ez még korai,hogy a barátomnál aludjak.már aludtam fiúval és ezt ő is tudja.de most mégse engedi
2009. aug. 9. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
talán többször kéne felvidd hogy szem előtt legyetek..esetleg összehaverkodjon a fiud anyuddal.talán elöbb nálad kéne aludjon a barátod..abba anyud is belemenne hiszen minden rezzenéseteket hallaná és meg lenne nyugodva aztán késöbb engedné hogy az estét a barátodnál töltsed.az anyák amugy is változnak...nekem régen az első randik elött 1fiut se kllett bemutassk anyámnak...a már az ellenkezője van
2009. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Első lépésként meg kellene tudnod, hogy az általános véleménye változott meg, vagy a konkrét személy ellen van valami kifogása? Ha utóbbi, akkor mi az? Ha előbbi, akkor miért?


Valóban lehet korai még ez, azt nem értem, miért ígérte meg, ha pedig megígérte, miért változtatott az ígéretén? Megijedt valamitől? Tettél valamit, amiért nem bízik meg benned mostanában???

2009. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ezt általában az édesapák szokták csinálni nem?
2009. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is azt kéne bizonyitani a fiúról, hogy felelősség teljes, megbízható és nem csak megdugni akar...


az anyukád és félt, sajnos "joggal", hiszen ő ismeri a férfiakat és mostanában se túl sok jó hír van a fiatal fiúkról...


inkább a srác aludjon nálatok... erre hamarabb ráveszed az anyukád...

2009. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
58%
16 évesen ne is aludj ott. Én várnék vele, míg azt nem látom, tényleg ennyire közeli e ez a kapcsolat.
2009. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
52%
16 évesen tényleg fiatal vagy az ilyenféle kapcsolathoz.
2009. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éves vagyok, nekem se engedi, hogy a barátomnál aludjak, sajnos :( De meg is lehet érteni.
2009. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze,részben én is megértem,hogy nem engedi.de jó srác.ezt ő is tudja. és ha leakarok vele feküdni,akkor nem kell arra várnom,hogy ott aludhassak.nappal is megtehetem,de neki is mondtam,hogy még nincs itt az ideje.és nem értem.
2009. aug. 9. 22:42
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el többször hozzátok hagyd hogy beszélgessenek hogy megismerjék egymást. Én 16 évesen már rendszeres a barátommal aludtam. Elmagyaráztam anyunak hogy okos vagyok én ám és tudom hogy mindig óvszert kell használnunk. Szóval nyugi anyu csak bízz bennem. Nekem bevált!
2009. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!