Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyukámat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá anyukámat, hogy engedje, hogy a barátomnál aludhassak?

Figyelt kérdés
Azt mondta múltkor, hogy túl korai lenne.. de hát 6 hónapja vagyunk együtt.. lehetséges, hogy fél, hogy csinálnánk valamit, de már mi úgyis lefeküdtünk igaz ezt ő nem tudja és lehetséges amúgy, hogy ettől fél.. de akkor is, hogy tudnám rávenni? Valami ötletek? :)
2011. márc. 10. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak a bizalommal lehet elintézni. Amúgy hány évesek vagytok?
2011. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16/L és 19/F :)
2011. márc. 10. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért a korod jó lenne tudni.
2011. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja jó, lekéstem a választ :)

Most még necces. Szerintem mondd meg anyudnak, hogy már túl vagytok rajta. Lehet, hogy lesokkolja, de akkor legalább a hápogástól elhallgat :)

2011. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság nem szeretném neki elmondani.. biztos hogy ezért kiakadna, hogy még csak 6 hónap és már meg is történt.. Nagyon szeretnénk már együtt aludni, de nem tudom, hogy tudnám rávenni.
2011. márc. 10. 23:04
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk is pont 16-19, de mi nem feküdtünk le (9hónap). Először 1 hónap után aludtam náluk, buli volt ott. Leültem a szüleimmel beszélni, hogy nem lesz semmi baj, ne aggódjak. Mondták, hogyha baj van, hívjam őket, értem jönnek. Ilyen 1,5-2,5 havonta aludtam ott, de gyakrabban nem. A félévfordulónkon kicsit kiakadtak, mert akkor elkezdtek félni, hogy lesz valami. De megbeszéltük, anya kérte hogy mondjam el neki ha lesz valami, inkább beszéljük meg. De nincs, én nem szeretnék semmi olyat :). Szerintem a legjobb ha leülsz anyukáddal beszélni.
2011. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ezt meg osztottad velem!! :) Lehetséges hogy beszélek vele, de úgy mondanám én is hogy nem lesz semmi gond sem, meg semmi sem.. Meg amúgy is nem is azért akarok ott aludni, hogy legyen valami az éjszaka, csak már nagyon szeretnénk már együtt aludni, nincs semmi tervünk, mármint érted. :)

Mégegyszer Köszönöm.:)

2011. márc. 11. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!