Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném rá szüleimet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá szüleimet, hogy a barátomnál aludhassak végre?

Figyelt kérdés
még soha nem engedték meg, hogy bárkinél is ott aludjak, legyen az barátnő, osztálytárs, vagy olyan, akit ők is ismernek, és jóba vannak a szüleikkel. a barátommal másfél éve együtt vagyunk, már élünk nemi életet egy ideje, és a szüleim is tudnak róla. de nem tudom, hogyan hozakodjak elő a dologgal, amikor elég szigorúak velem még 17 évesen is, gyakorlatilag sehova nem engednek el szórakozni, és még mindig 8ra kell hazajárnom, és ha 2 percet késnék, már balhé lenne belőle.
2009. júl. 14. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
en se aludhattam egyutt a pasimmal 17 évesen. sőt, most 19 évesen se hiszem h lehetne. miert nem utaztok el vhova, és ott egyutt alhattok?
2009. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem engednek elutazni sehova senkivel, azért. ez a lehetőség már nekem is eszembe jutott. de ilyesmi szóba sem jöhet, mondom, hogy nem nagyon engednek sehova. főleg úgy, hogy másnap jöjjek haza. a szilveszter is úgy zajlott, hogy barátoméknál töltöttem, majd 3 körül értem jött apám, és hazavitt...
2009. júl. 14. 14:55
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

ez természetes ilyen korban még. ha elengednek utazzatok el és akkor lehet. de másképp kár lenne emiatt balhézni.


jó megoldás: ne aludjatok éjjel menj át hozzá nappal és aludjatok :D

2009. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
jó de... írtam, hogy este 8ra itthon kell lennem, és még soha nem utaztam el senkivel sehova, mert azt sem engedik...
2009. júl. 14. 14:58
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a szüleiddel, ha neked ahhoz van kedved akkor menj el és aludj vele, nem kell mindenre engedélyt kérni!
2009. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
dehogynem... nyilván engedélyt kell kérnem ahhoz, hogy ma ne jöjjek haza, hanem majd holnap délben. legalábbis engem így neveltek. ennek ellenére sok mindent megcsináltam, amit nem lett volna szabad, de ez azok közé tartozik, amiket nem lehet eltitkolni. nyilván észrevennék, ha nem jövök haza.
2009. júl. 14. 15:04
 7/16 anonim ***** válasza:
bűzlik a válaszod! szerintem meg azt nem verheti át aki felnevelte mosott főzött rá! hogy gondolod te ezt? igenis meg kell beszélni ha el akar menni otthonról!
2009. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
az utolsóval egyet értek. nem akarok úgy elmenni, hogy nem szólok. abból nagy balhé lenne, és nem is vagyok úgy nevelve.
2009. júl. 14. 15:09
 9/16 anonim ***** válasza:
De kell engedélyt kérnie. Majd ha nagykorú lesz és még egy háztartásban él a szüleivel, akkor majd csak bejelenti, hogy kb mikor jön. Egyébként azt nem értem, ha arra rábólintottak a szigorú szüleid, hogy ilyen hamar nemi életet élj, akkor az ott alvás miért jelent problémát. Nappal dughatsz kedvedre, de sötétben már nem?
2009. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ha te nem aludhatsz ott akkor próbáld meg azt h ő aludhasson nálatok hátha azzal jobban kibékülnének
2009. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!