Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti elvárjátok, hogy...

Férfiak! Ti elvárjátok, hogy a feleségetek/barátnőtök mindenben kiszolgáljon benneteket?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra pl, hogy mindig elétek rakja a kaját, mindig ő főzzön/mosson/takarítson, feleljen meg minden elvárásotoknak stb. Nekem ugyanis pont most mondta anyukám, hogy a párom akár éhen is halhatna mellettem, mert nem pakolom ki elé a kaját. Mi egy olyan család vagyunk, ahol a férfiaknak kb. a s*ggét is ki kell nyalni, és ők még csak megmelegíteni se hajlandóak maguknak a kaját, nemhogy főzni. Én azonban másként gondolom, szerintem ennyire azért nem kell körülugrálni a férfiakat, elvégre nem kisgyerekek már! Nektek mi a véleményetek?


24/N



2012. okt. 26. 10:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
Én nő vagyok, de azt hiszem, hogy párom nevében válaszolhatok. Ő régebben elvárta, hogy ki legyen szolgálva teljes mértékben. Aztán mikor már egyre terhesebb lett az egész, szépen megmondtam neki, hogy használhatja a mikrót, mosógépet, mosogatógépet, seprűt stb. Mára már meg tud mindent csinálni. Mindenképpen kényelmesebb, ha ki vannak szolgálva, nekem is jól esne, de nem vagyunk rabszolgák.
2012. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
28%
Igen, az összes férfi bunkó, paraszt, szívtelen, gyerekes, igénytelen állat, aki szadista, erőszakos, pedofil és a sörön meg a focimeccsen kívül semmi más nem érdekli. Fel kéne nőni, kedves kérdező.
2012. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 timike26 ***** válasza:
88%

jol gondolod.a fèrjem olasz/ergo az asszony kinyalja aa fèrj seggèt,mindet megcsinàl,nem panaszkodik,szoval minden amit leirtàl fent...../

mivel èn meg ugy gondolom ahogy te..vagy kicsit màskèpp,az èn fèrjem igenis segit a hàztartàs vezetèsèben,bàrmirol legyen szo./ugyebàr ugy nevelkedett hogy anyoska a kajàt a szàjàba rakta.../,melletem megtanulta hogy ez màr nincs ha csalàdot akar akkor igenis besegit,mert egyedul nem csinàlom meg /nem azèrt mert nem tudom..ez elvi kèrdès.a pàrod meg mivel ismer,tudja hogy te ilyen gondolkodàsu vagy,elfogad ilyennek...gondolom èn.

2012. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
51%

Mindig elé rakom a kaját,ha nem az asztalra teszem az ételt akkor szedek neki.

Ez nálunk szokás(nem én hoztam otthonról hanem ő várja el).Semmi kivetnivalót nem látok benne.

Mosok és takaritok mivel gyerekkel vagyok itthon.

A másik fele a dolognak.Ha 3napig nem főzök akkor sem pattog,talál száraz kaját a hűtőben.Ha kimosott a gép és szólok neki hogy teregessen már ki mert épp tv-zem akkor kitereget.Ha nincs kivasalva a nacija kivasal.Ha jön vendég közösen kitakaritjuk a házat.Nincsenek elvárásai,kivéve az ételes dolgot.

Nem az számit hogy most mi a trendi egy kapcsolatban csak az számit hogy mindkét fél elégedett legyen.

2012. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
6%
Ha neked ez nehezére esik, ne csináld. Én örömmel "szolgálom ki". Nem csak öt, a gyerekemet es az anyósomat is.
2012. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%

Én most olyan szerencsésnek érzem magam..

Az én párom együtt járásunk első napjától szó nélkül segít otthon

Először volt nálam és már elmosogatott maga után, és segít főzni is

Megteszünk egymásnak dolgokat ha látjuk hogy a másik fáradt, és amelyikünknek eszébe jut megcsinálni az adott házimunkát az nekiáll...

2012. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
82%
én sem csinálok meg mindent, sőt, a férjem jobban süt-főz, mint én :) takarít is, ha kell, mos is, de általában mindkettőnknél a lustaság a baj :) rendbe kinyalom a lakást, két nap múlva kupi. Na még sosem szólt érte, de ha kell segít rendet rakni szó nélkül és még le is cseszett a múltkor, amiért megköszöntem, hogy segített, mert ez természetes.
2012. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk mindkettőnk családjában az van ami nálatok, a nő kiszolgálja a férfi,akkor is ha a férfi 8 a nő meg 12 órázik,akkor is a nőé a házimunka éa a férj kiszolgálása.

Ehhez képest nálunk ilyen nincs,párom mindent csinál kérés nélkül,hétköznap én ágybaviszem a kávéját,hétvégén ő ágybahozza a reggelim.Én főzök,de ő kuktáskodik (pucol,vág mindent).Én mosok,fürdőt takaritok,ő takaritja a többit.

Nem hal éhen,egyszerűbbeket megfőz bármikor,kaját általában ő szedi elő a hűtőből,és terit hozzá.

Sosem kell kérnem hogy csináljon meg valamit,látja magától is.

Jobbat kiánni se lehetne.


Nem tudnék ugy élni hogy ki kell szolgálniom valakit ha az is képes rá.

2012. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom minden válasz különösen hasznos volt, mivel a kérdező direkt a férfiakat szólította meg...
2012. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
85%
Tök jó, aki le merte írni, hogy a párja-férje is segít otthon az le lett pontozva. Itt minden pasi mama kedvence?
2012. okt. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!