Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van jobban igaza?

Kinek van jobban igaza?

Figyelt kérdés
Nővérem nem első alkalommal flörtölős emaileket váltott más pasikkal. Férje mindig rájött, de most nem tudja elnézni. A tesóm sérelmezi miért nézegeti a fiókjait, leveleit a férje. Neki miért nem lehet magánélete, magán jellegű levelezése? Férjr szerint házasságban nincs titok, és ő amugy is csak akkor nézett bele levelezésbe ha tesóm viselkedése gyanút keltett. Sajna mindig igaza lett. Tesóm meg ki van akadva miért ellenőrizgeti férje és nincs magánélete, nem csinált azt mondja semmit. Szerinte a szerelmes jellegű levelezés másik fickóval az semmi. 19 év és két kisgyermek van mögöttük. Hogy győzzem meg nővérem, hogy házasságban nincs ilyen? Vagy igaza lenne? Válás szélén állnak.

2012. okt. 26. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Férjnek van igaza,és nem jobban hanem teljesen, a mővéred hülye hogy ilyennel kockára teszi a házasságát.

Ha emiatt elválik tőle a férje,én megértem.

2012. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
hát, amire a tesód hivatkozik, az a gyengék és érvtelenek mentsvára. a férje nem betegesen féltékeny, nem töri fel folyamatosan az e-mail fiókját, de amikor gyanút keltő a viselkedése, akkor utána néz és lám, mindig okkal féltékeny. a flörtölős levelek nem tartoznak a "nekem is lehet a férjem mellett magánéletem" kategóriába. valóban nem szép dolog, amit a férj csinált, de eltörpül amellett, ami ennek köszönhetően már sokadszorra napfényre került a felesége viselkedését illetően. a férjnek van igaza. mondom ezt úgy, h nem vagyok kémkedős, mail-ellenőrizgetős típus, de nem is ad rá okot a párom és biztos vagyok benne, h ha belenézegtnék, nem találnék flörötlős e-maileket. korrekten viselkedem, nem olvasom el a magánlevelezését, mert érzem, h ő is korrekt velem. a nővéred házasságából a kölcsönös korrektség hiányzik, sajnos a nővéred hibájából.
2012. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A nővéred még nem érett, és nem nőtt fel a feleségi, anyai feladatához. Kérdezd meg, őt zavarná-e, ha a férje nőcskékkel levelezne éjszakánként a net-en. Ha azt mondja, hogy nem zavarná, tegye, akkor keressen olyan férjet, akivel toleránsak lesznek e téren.
2012. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A féjnek van igaza. Nem jobban TELJESEN!!!
2012. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Férjnek van igaza. Nem jobban, hanem teljesen. Ha így folytatja a tesód, ebből válás lesz.
2012. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nőként azt mondom, hogy a férjnek van igaza.

2012. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Férje igazából csak annyit szeretne, hogy értse meg tesóm mit csinált, fogja fel, ez neki mennyire fáj, és őszintén kérjen bocsánatot. De tesómmal nem tudom megértetni, mert csak azt fújja nem csinált semmi olyan nagy dolgot ami miatt ekkora patáliát kéne csapni, és hogy nincs magánélete! Nem tudom a fentieket megértetni vele
2012. okt. 26. 14:20
 8/14 A kérdező kommentje:
. Ezért írtam lesarkítva ide ki, hogy megmutassam neki délután a válaszokat! Ő 37 éves egyébként.
2012. okt. 26. 14:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan le leszek most pontozva, de ha jol szamolom, akkor a novered 18 evesen ment ferjhez, es lehet, hogy ezt igy utolag megbanta. Lehet, hogy piszkalja a fantaziajat, hogy mit is hagyott ki, milyen lehet mas ferfiakkal, ha maskepp nem is, legalabb "virtualisan", e-maileken keresztul. Ezzel egy kicsit sem itelek el senkit, aki koran megy ferjhez, mert van, aki "nyugis" ember, es van, aki kevesbe, es (utalom ezt a kifejezest, de leirom) ki kellett volna magat elni... Ezzel persze nem segitek neked es neki sem, mert ami megtortent, nem lehet megvaltoztatni.

Amugy teljesen a ferjnek adok igazat, ez igy nagyon nem megy egy hazassagban; at kell hogy gondolja, hogy mit is akar: ferjet vagy sok ferfit (flortolgetni vagy tobbet beloluk), a ketto egyutt nem megy. Semmikeppen sem toleralnam en sem a hazastarsamnak ezt a viselkedest. Orulnie kellene, hogy van egy szep csaladja, es ha izgalmakra vagyik, azt a ferjevel is megelheti, 100 fele modja van... Szerelmes jellegu levelezes masik fickoval NAGYON nem semmi, hanem valook! Bizom benne, hogy csalad-párti dontest fog hozni a novered.

2012. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Egyiknek sincs igaza. Nem egymásra kellene mutogatni, hanem leülni és megbeszélni. Nem csak ezt, illetve főleg nem ezt, hiszen ez már csak hab a tortán. A flörtölésnek is és a bizalmatlanságnak is van oka, azt kell megkeresni és azt kell helyrehozni. Utána ez már nem is lesz probléma, mert megszűnik a flört is meg az ellenőrizgetés is. Jó esetben.
2012. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!