Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják általában azt...

Miért gondolják általában azt a nők, h a külföldön dolgozó férfiak mind félrelépnek? Illetve az otthon maradt feleségek meg a hűség mintapéldányai?

Figyelt kérdés

A környezetemben totál az ellenkezőjét tapasztalom, de igazából nem nehéz belátni, h van egy kis logika a dologban.

Általában a férfiak szakmunkásként mennek ki, legtöbbször hétfőtől-vasárnapig megy a munka.

Arról nem is beszélve, h aljamunkát végez a legtöbb, büdös, zsírszagú hentesek és összeégett kezű hegesztők nem igazán a német nők álmai.

Ez kb olyan, h a magyar nők mennyire álmodoznak román vendégmunkásokról, akik havi 80-at keresnek, arról nem is beszélve, h nem beszélik a magyart, ahogy a mi palijaink se a németet.

Ezzel szemben a nő otthon van, mivel a férje jól keres max 8 óraban dolgozik, a haza küldött pénzből telik fodrászra, műkörmösre, pedikűrre stb.

Persze az udvarlók rögtön megjelennek és általában sikerrel is járnak.

Vélemény?



2012. okt. 26. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem értek egyet: "Ezzel szemben a nő otthon van, mivel a férje jól keres max 8 óraban dolgozik, a haza küldött pénzből telik fodrászra, műkörmösre, pedikűrre stb."


Azt látom, hogy a családfő nem véletlenül dolgozik kint, hanem kell a lakáshitelt fizetni, napi megélhetésre, stb. Az itthon maradt nőknek nem igazán telik műkörmösre meg fodrászra. Legalábbis az én ismeretségi körömben. Sőt, szenvednek a társ hiányától, emellett a gondokat, a gyereknevelés problémáit sem tudják megosztani. Ha pedig nincs segítőkész nagymama a közelben, akkor végképp nincs szabadidejük, főleg nem fodrászra, hanem ha lefeküdt a gyerek éjjel kenik fel a festéket a fürdőszobában..

2012. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A véleményem az,hogy ez nem minden esetben fedi a valóságot!!! A férjem külföldön dolgozik igen,azért,hogy jobb jövőt biztositson nekünk... Nagyon szeretjük egymást,a bizalom alap oda-vissza! :) Nincs miért féltékenynek lennünk,megbizunk egymásban!Én ugyanúgy dolgozom,mint mielőtt kiment volna.Elviszem a lányunkat a suliba,melóba megyek,aztán a kislányunkért,majd haza főzés pihi ,este apával beszéd ...és igy tovább nap nap után... Nem szórom a pénzt azért mert jobban keres,fodrászhoz sem járok sűrűbben,műkörömre pedig nem vágyom ! Vannak terveink... szeretnénk mihamarabb kiköltözni utána,ezért nem szórjuk a pénzt .(Meg amúgy sem,nem vagyok az a tipus) Az hogy megcsaljam pedig eszembe sem jut!!!!!
2012. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam pár olyan nővel, akinek kinn dolgozott a párja és örömmel fogadta az udvarlást. Olyannal is ahol a pasi hozott haza nőt. Ebből azért nem általánosítanák. Aki ezt akarja, itthon is megteheti, megteszi, akár a szomszéddal is, míg párja dolgozik, alszik, stb.
2012. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Haha ezen most jót röhögtem:DD

Összeégett kezű hegesztők:D

Hát érdekes pedig az én összeégett kezű hegesztő haverom most vette el a holland fiatal kis feleségét aki eredeti holland és nem is akár milyen kis csajszi.Hát erről ennyi...

2012. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én erre csak azt mondom, hogy aki hűtlen típus, itthon is az lenne, nem kell ehhez kint dolgozni. Illetve az itthon maradt félről is ugyanezt állítom. Nem kell ehhez ekkora távolság, hogy megtörténjen a félrekacsintás, ha valakinek ez van a vérében.

Egyébként a párom is kint dolgozik, én ennek ellenére sem élek nagyobb lábon, mint eddig, és ugyanúgy ledolgozom a napi 10 -12 órámat (túlórával) az irodában, ahogy eddig is. És attól még, hogy naponta nem találkozunk, szeretjük egymást, és hűségesek vagyunk.

Ettől függetlenül hallottam már olyan esetet is, amit Te írtál, de a mi ismerettségi körünkben ez egyáltalán nem jellemző. (10-15 távkapcsból 2 ment tönkre így, és már a legelején kibukott)

2012. okt. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A mindenit, így még nem is hallottam ezt a levezetést, de sok igazság van benne női részről! Hiszen rögtön csinosabb lesz egy nő, mihelyst van pénzt szép ruhákra, fodrászra.

Ám azért a nők mégiscsak hűségesebbek alapból, a szexre sincs olyan nagy igényük, max. fiatalon, meg akkor szeretnek csak kalandozgatni, "idősebben" már nem, pláne ha már anyák.

A férfiak nyilván nem a helyi nők körében érnek el sikereket, hanem az ottani magyar közösség egyedülálló nőire csapnak le. És általában mindent megtesznek, hogy az ágyukba csalogassanak valakit.

2012. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!