Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdezzem meg hogy nállam...

Kérdezzem meg hogy nállam aludhat?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,és lett pasim (első).Már 3 hete járunk és sokszor voltunk már egymásnál,de arra gondoltam,hogy aludhatna nállunk.Nem tudom hogy merjem e megkérdezni a szüleimet,mert azt szeretném hogy a szobámban aludjon,de a szüleim lehet hogy csak a vendégszobába engednék,hogy aludjon.Merjem megkérdezni a szüleimet?Vagy inkább haggyuk az egész egymásnál alvást?

2012. okt. 27. 14:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem 14 évesen egyáltalán nem engedték meg hogy nálam aludjon a barátom, az ő szülei sem mentek bele hogy náluk aludjak vagy is pontosabban hogy együtt aludjunk.

Mi akkor jártunk 2 hónapja, a szüleink azt mondták hogyha megismerik a barátomat meg a barátom szülei is megismernek engem meg ugye ha a két szülő is meg ismeri egymást akkor talán belementek volna. Én szüleim 16 évesen engedték meg hogy ott aludjak a barátomnál (akkor már másik barátom volt). De a barátom szülei ugyan nem! De végül belementek.

2012. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,inkább áthívom pár barátnőmet,mert őket biztos engedik
2012. okt. 27. 14:36
 13/16 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen aludtam először a legjobb barátnőmnél... :D
2012. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
38%
Mi már több mint 2 éve együtt vagyunk 19multam,novemberben lesz az eskuvonk,de még egyszer sem aludtunk egymásnál. mi sem tartjuk helyénvalónak ezert fel sem hozzuk a témát a szüleinknek
2012. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
3%
Bocsika, egy idős vagyok veled, tizenkét pasim volt eddig, nyolcvan százaléka volt háromhét idő. Egyiketse hoztam le nemhogy eggyütt alvás. Megdug aztán otthagy? Mennymár :D Első barátod, ha szeret van időtok.
2012. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 pirospöttyöslabda1 ***** válasza:
Tegyük fel, hogy a kérdező egy nagyon koraérett lány (de nem az) és van egy stabil párkapcsolata (de valójában ez sem igaz), akkor talán nem annyira durva a kérdés. Nem hiszem, hogy a szülők 'alvás'ra gondolnának, én a helyükben szívrohamot is kapnék, pedig én is szinte mindenben 'első' voltam a velem egy korúak között.
2012. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!