Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg merjem kérdezni hogy itt...

Meg merjem kérdezni hogy itt aludhat-e?

Figyelt kérdés

Már volt egy kérdésem ( http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. kb fél éve, azóta történt pár dolog. Lefeküdtünk egymással, szüleim tudják, nem volt kirobbanó öröm, de nem ellenezték.

Nappal történt mivel ugye az ittalvást azóta (régi kérdés) se engedték meg.


Kb 2 hónapja volt hogy lefeküdtünk barátommal, nemtudom meg merjem-e kérdezni a szüleim hogy itt aludhat e? :/

Félek hogy nemet mondanak, és megint elromlik a kedvem napokra...Meg hogy mivel válaszolnak ezúttal... Mert amíg még ugye nem volt szex addig lehetett azzal jönni hogy "még nincs itt az ideje..." stb. De most nemtudom mit mondanának, egszerűen nincs képem odamenni és megkérdezni, mert idegességemben sírógörcs áll a torkomba :/


Segítsetek, hogyan kéne odamennem? Nem vagyunk nagy beszélgetősök, nem nagyon tudunk nyíltan beszélni egymás előtt a szüleimmel szóval lehet hogy valami ürügy kellene? (pl valami miatt későn érnénk haza és akkor már ne menjen)


2012. máj. 22. 18:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy 16 vagyok, barátom 17, 1 éve és 8 hónapja vagyunk együtt szóval nem egy futó kapcsolat
2012. máj. 22. 18:48
 2/13 anonim ***** válasza:
Sztem az ürügy jo lenne:)
2012. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor már tudják a szüleid,hogy volt szex?? hát akkor ha tudják,akkor nem kell félni,tessék elmondani a szitut..
2012. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ez az ürügy azért nem jó, mert nem tudhatod hogy hogyan fognak rá reagálni a szüleid. elég kellemetlen lenne ha elzavarnák a barátodat.

egyébként ha ez megnyugtat, az együtt alvás nem olyan nagy kunszt, alvás közben úgysem érzitek egymás jelenlétét, összebújni és együtt pihengetni meg nappal is lehet. egy idő után még unalmas is, hidd el nekem. mindennek eljön a maga ideje. talán próbáljátok elérni, hogy megszeressék a szüleid a barátodat. ha eljuttok arra a szintre hogy már félig családtagként kezelik, akkor nem lesznek ilyen problémáitok.

sajnálom hogy a kérdésedre nem tudok konkrét választ adni, de nem ismerem a szüleidet, nem tudom hogy mivel lehet őket puhítani. mindenesetre sok sikert!

2012. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kopasz555 válasza:
Kérdezd meg a szüleidet nyiltan hogy a barátod ott aludhat-e, ha azt válaszolják NEM mond meg nem baj akkor én alszom nálluk szerintem az első verzió jobban fog tetszeni nekik.
2012. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azzal van a baj hogy imádják a barátomat, tényleg a család tagjának tekintik, de ők nem ezek az együttalvás pártiak. Külön alszanak mert nemtudnak egymással aludni.

Amikor kisebb voltam és egy osztálytársnőmnél (akit szintugy ismertek és szerettek, a szüleivel se volt bajuk) akartam aludni azt sem nagyon engedték, és azt sem hogy ő itt, mondván "Mindenki aludjon a saját ágyában." Nemtudom mire fel, én nagyon örülnék ha este összebújva aludnánk el, és reggel pedig mellette ébredhetnék...Délután szoktunk így együtt ledőlni, de mégsem ugyanaz...


Mellesleg neki elég macerás a város két végébe rohangászni, mert messze lakik ezért mikor átjön akkor ha pl pénteken 8ig ittvan, akkor mamájához megy (aki a város másik fele) odaér 10-re kb és még fürdik, aztán alszik... Reggel pedig 8előtt kel, és jön hozzánk 10re...

Így az lenne jó, ha itt aludhatna...De szüleim...Furcsa álláspontjuk van, én meg nem merem megkérdezni, félek a választól :( Vagy hogy külön kéne aludnunk mint szilveszterkor...

2012. máj. 22. 19:11
 7/13 anonim ***** válasza:

figyelj, kérdezd meg. csak natúrba, amilyen szavak jönnek. majd lesz valahogy. ha nemet mondanak, akkor akkor is nemet mondtak volna ha megírod az évezred beszédét. ennél rosszabb nem lesz. ha meg sem kérdezed, nem lesz sikered. "kockázat nélkül nincs győzelem"!


("akkor akkor", ez helytelen fogalmazás, vagy csak számomra néz ki hülyének?:D)

2012. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha már lassan 2 éve vagytok együtt, és a szüleid tudnak a szexről is, akkor nem értem ezért miért kell ekkora ügyet csinálni. jó persze vannak maradi emberek, mert ugye 16-17 évesek vagytok, de ha már elfogadták azt, h 14 évesen a kislányuknak fiúja volt, akkor gondolom ezt az ottalvós dolgot is megértik, elfogadják, mert azért 2 év, az sok idő
2012. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Amikor másfél éve voltunk együtt és még szex sem volt, akkor sem érdekelte őket hogy mióta vagyunk együtt, nekik ez egy 'nemmertaztmondtam' szituáció, fogalmam sincs hogy kéne odaállnom.

Előre elsüllyedek szégyenemben, pedig azt sem tudom mért szégyenlem magam... Meg kéne kérdezni...Meg akarom, de nem merem :(

2012. máj. 22. 19:22
 10/13 anonim ***** válasza:
ha tudják a szüleid, h szexeltek, akkor nem kell mit szégyellni
2012. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!