Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg a nővérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg a nővéremet, hogy nálunk aludhat e a barátom? Kicsit félek, óvatosan kell, hogy ne gondoljon arra mást is akarunk alváson kívül.

Figyelt kérdés
Kicsit parázok mert még nem voltam ilyen helyzetben. A nővéremmel élek mert anya Pesten dolgozik..15éves vagyok mindenki jóba van a barátommal,és megszeretném kérdezni de nem tudom hogy kezdjek hozzá :S
2010. jan. 27. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülye, tényleg nem fog másra gondolni...
2010. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha jóban vagy a nővéreddel akkor cask egyszerűen kérdezd meg ,ha nem vagy jóban vele költözz el
2010. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
itt aludhat a barátom?
2010. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hmm..hát nemistudom :S Valami visszahúzódóbb?:D
2010. jan. 27. 19:50
 5/10 JW ***** válasza:
100%

Szia nővérkém! Gond lenne, ha itt aludna a barátom?


Egyszerű ez.

2010. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem fogja megengedniiiiii!!!!! Ez 100%. Féltékeny lesz, és ezért nem alhat ott!!! hihihi
2010. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van férje,most terhes :) De nembaj értettem a poént :DDD
2010. jan. 27. 20:05
 8/10 anonim ***** válasza:
ja boccs! Csak mert az én nővérem nem volt terhes akkor, mikor én is ezt kérdeztem Tőle! :-D
2010. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És a nővéred féltékeny volt?:DD
2010. jan. 27. 20:09
 10/10 anonim ***** válasza:
ha elmondod neki, hogy tényleg csak alvásra gondoltatok szerintem megengedi. érvelj azzal, hogy még ha azt hiszi is hogy szexelni fogtok, akkor nem jobb ha egy szobában csináljátok, mint egy lépcsőházba, meg hogy ha te megtisztelted azzal, hogy nem sumákolsz nem vmi barátnődhöz mész át, hogy oda hívd a fiút is ő is tiszteljen meg azzal, hogy megengedi
2010. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!