Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 75 éves rokonnak tetszenék?

Egy 75 éves rokonnak tetszenék?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. A mamám húgának a férjéről van szó. Kedves nagyon, azt mondja "olyan vagyok mintha a nagyapád lennék" de nem hagyja ki hogy ne fogdossa meg a kezem, vagy rögtön észreveszi ha új hajam van stb. Én ezeket nem is venném figyelembe, de mamám azt mondja ne nagyon álljak vele szóba, mert fiatalon elég "zűrös volt". De fujj milyen ez már?
2012. okt. 27. 23:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Tuti akar valamit. Nekem a multkor a buszmegálloban és 80 feletti kinzetü pasi kezdte el nyomni a sódert hogy támogatna egy kis tipitapiért meg mennyire formás vagyok stb azt hittem lehidalok
2012. okt. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Én pl. szeretnék összejönni egy 60 feletti pasival- na persze nem rokon... De nem igazán van esélyem. :(
2012. okt. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért nincs esélyed hány éves vagy?
2012. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én ezen nagyon kiakadtam mikor a mamám előjött ezzel, de lehet tényleg van benne valami...

Főleg ezen a kézfogásos dolgon vagyok kiakadva. Ma is odaadtam neki egy poharat, és úgy vette el tőlem hogy közben megfogta a kezem. De bármit adok mindig úgy veszi el tőlem és akkor megállapítja hogy "Milyen hideg a kezed" pl.

Blőőő hányok....

2012. okt. 27. 23:18
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
3. válaszolónak: nemsokára 32 éves leszek.
2012. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Ő férfi, te nő vagy, neki nincsenek gátlásai, tiszta sor... Ha neked blőőőő, kerüld el messzire!
2012. okt. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Jaj, ez olyan szörnyű, de nekem is volt egy 70 éves rokonom, valami nagybácsi féle, és mikor 16 lettem teljesen rám szállt. Sajnos arra kényszerültem, hogy náluk lakjam, de ha ezt sejtettem volna, inkább intézetbe megyek. Fogdosott, beszorított a sarokba és szájon akart csókolni, nyúlkált a lábam közé, a mellem meg akarta fogni. Nem lehetett elmenni mellettem, mert egyből fogdosni kezdett. Gyerekkorom óta rendszeresen jártam hozzájuk, sosem láttam ilyen dolgait.

Hiába mondtam a többieknek, senki nem hitte el, sőt rám haragudtak... Teljesen kikészültem miatta, évekig tartott mire valamennyire rendbe jöttem idegileg.

Még most is van néha rémálmom miatta, pedig eltelt 15 év... Brrr...

Azóta írtózom a vénemberektől, rám néz egy, sikítani tudnék.

2012. okt. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem döglenek már meg az ilyenek?
2012. okt. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Tuti, hogy szeretne többet is egy kézfogásnál. Ez nagyon gáz! Hidd el, Te még szerencsés vagy, hogy ennyi idősen kell ezt átélned. Én is voltam hasonló helyzetben, 11-13 éves koromig molesztált mamám élettársa. Ő nem csak a kezemet fogta, hanem időnként fogdosott, meg a lábam közé nyúlkált. Gusztustalan, hányok az ilyenektől. Ha mamád szerint jobb kerülni, akkor biztos nem ok nélkül mondja. "Nagyapád lennék"...hú de durva. Régen én is tatának szólítottam azt a szemetet, aztán mégis bepróbálkozott.

Kerüld el!!!!!

2012. okt. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Amíg csak a kezedet fogdossa, nem kell rosszra gondolni.
2012. okt. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!