Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 75 éves rokonnak tetszenék?

Egy 75 éves rokonnak tetszenék?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. A mamám húgának a férjéről van szó. Kedves nagyon, azt mondja "olyan vagyok mintha a nagyapád lennék" de nem hagyja ki hogy ne fogdossa meg a kezem, vagy rögtön észreveszi ha új hajam van stb. Én ezeket nem is venném figyelembe, de mamám azt mondja ne nagyon álljak vele szóba, mert fiatalon elég "zűrös volt". De fujj milyen ez már?
2012. okt. 27. 23:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 7-12 éves koromig volt hasonló "élményem" a nagyim testvérével. Volt ott kar,kéz,mellsimi,farok dörgölés. Olyanokat mondott,hogy elvenne feleségül meg,h a lelki társa vagyok.. Ahogy felfogtam,hogy gáz van,szóltam anyámnak és apámnak,aki az anyjának(a szóban forgó nagyinak). Onnantól kezdve sosem hagytak vele egyedül és figyeltek.
2012. okt. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%

Nálunk van egy öregbácsi fiatal korában pedofil volt.

És minden lánynak ( aki tetszik neki ) mindenkinek azt köszöni: Szerbúúúsz aranyoooos! XD

2012. okt. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%

1. vén kecske is megnyalja a sót


2. miért milyen már? Azért, mert 75 éves már temetkezzen is vagy mi? Attól, hogy 75 éves még férfi.


3. "Én ezeket nem is venném figyelembe, de a mamám azt mondja" Szóval nem is idegesítő, meg zavaró az öreg, neked alapból fel sem tűnne, de nagyanyád pofázik össze-vissza? Na hát akkor a megoldás, hogy ne aggódjál ilyeneken, nagyanyádnak meg mondd meg, hogy ne zaklasson a perverz gondolataiddal, mert eddig semmi bajod nem volt, de rád erőszakolja a saját paranoiáját, meg megrontja a kapcsolatodat a rokonnal, akivel eddig sem volt semmi gond, meg ezután sem lenne, csak nagyanyád hülyesége miatt belemagyarázol mindenféle hülyeséget, meg mindent jelnek veszel

2012. okt. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%
gondolataival*
2012. okt. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%

A 70 éves apósom ilyesmi, ő pofátlanul bámul néha. A férjem eléggé ideges tőle néha, de a férjem lánya is már kínjában nevet, hogy én vagyok az egyetlen "néznivaló" apósnak, ha családi ebédre megyünk.


Mondjuk nekem bevált, hogy pofátlanul farkasszemet nézek vele, egy idő után neki lesz kényelmetlen.

2012. okt. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
62%

Hát na, bár nem leszek népszerű, de attól még, mert idős, lehetnek vágyai, bár kordában kéne tartania ez tény.

Mondjuk az is igaz, hogy sok nő, köztük én is, rögtön ilyenekre gondolunk, közben lehet semmi nincs a háttérben.

2012. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

13 Ha az ő helyében lennél,nem vennéd ilyen lazán ezeket a dolgokat.Gondolom,elkényeztettek,úgyhogy nem tudom,milyen ennyire megalázva lenni.Nem is kívánok ilyet neked,de ha átélnéd,akkor már nem így gondolkodnál.És gondolom,férfi vagy,de hát az sem akadály,az ilyen kis pedomacik szeretik a se.ggbekukit is.


Nálunk az óvodában volt egy pedofil óvónő,aki lányokat molesztál.Csúcsszuper élmény volt az óvoda.Csak azt nem tudom,hogy az ilyeneket miért nem lehet kitiltani a szakmájából?Komolyan,néha olyan emberek mennek óvónőnek,akiket gyerek közelébe sem engednék!

Kérdező,te meg állj ki magadért,rakd helyre az öreget valamilyen módon.Azért tudja már,hogy hol a határ,te sem sz@rsz a konyha közepére.Mert amit csinál,az illetlenség és gusztustalan.Milyen már,hogy egy öreg papa,aki már fél lábbal van a sírban,fiatal lányokkal kezd?Ez gusztustalan.

2012. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!